Acer Aspire 5736Z

Witam.

Posiadam laptopa podanego w temacie czyli Acer’a 5736Z. Posiadam w nim procesor dwurdzeniowy 2.3 ghz, 4 GB ramu i kartę Intel GMA 4500M znaną również jako Intel Graphics HD, posiada ona 64MB i jest dedykowana - to właśnie moja bolączka. I tu pytanie. Czy mogę dokupić do tego kartę graficzną myślę, że 1GB, tak by odpalała gry typu GTA IV. Czy gdybym to zrobił czy musiałbym wymienić zasilacz? Macie coś godnego polecenia?

Proszę o jakieś godne polecenia karty graficzne, o ile się da tak zrobić. Bo słyszałem, że jak się ma dedykowaną kartę to nie można już dokupić karty. Jestem w tym kompletnie zielony :frowning: Więc proszę, rozjaśnijcie mi trochę sytuację.

Nie, nie da się do tego laptopa wmontować innej karty graficznej. Ta którą masz jest zintegrowana (wlutowana w płytę główną). Chcesz grać - kup gamingowego lapka z dedykowaną kartą graficzną, peceta stacjonarnego bądź konsolę.

pawel21a ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.