Acer aspire 5737z-instalacja windows 7 na vistę

Witam

Otóz jestem szczęśliwym użytkownikiem tegoż lapka zakupionego z Vistą. Potem nabyłem 2 płytki z Winows 7 , no i jest 7. Jako że nie wgrywałem systemu od roku, chciałbym to teraz zrobić, chcę po prostu, aby maszyna szybciej się uruchamiała. Problem jest jeden - nie wiem , jak to zrobić, przy xp jestem gość wyedukowany, przy 7 niemowlę blade ze strachu. Normalnie już czuję, jak dogłębne pokłady wdzięczności rosną we mnie powolutku wobec człeka , co mnie

poratować pomocnie chce .

Nadmieniam , że nie mam na płytach zgranego systemu Visty.

Błagam na kolanach ludziska, pomóżta biednemu dziadkowi

Pozdrawiam delikatnych twardzieli

jarrro

Ale w czym masz problem, instalacja odbywa się standardowo z nośnika DVD lub USB tak samo jak w XP

Do laptopa nie dołączono płyty z systemem Vista, mam tylko na płycie przesiadkę z Visty na 7. Nie wiem , jak zacząć instalację systemu na nowo

Skoro nie dołączono na płytce, to jest ona na ukrytej partycji systemowej, lecz dalej nie rozumiem problemu?

Chcesz zachować Vistę, to ją zgraj powinneś mieć jakiś program od producenta Recovery disc lub coś podobnego.

Nawet znalazłem, Acer eRecovery Management

Nie, mam windows 7 i nie wiem, jak go wgrać ponownie . Chcę zrobić reinstalację systemu. Kupiłem laptop z Vistą, a potem przejście na 7 . No i jako że mi maszyna długo się uruchamia, na dodatek naszpikowana śmieciami acerowskimi, chcę ją przyspieszyć. Czyli na partycji C nowy system !

Krok po kroku http://www.trochetechniki.pl/Jak-zainst … ,1050.html

wielkie dzieki