Acer Aspire 5920G-proszę o Wasze opinie czy warto kupić

Witam.

Bardzo proszę Was o wyrażenie swoich opinii na temat tego laptopa.Mam zamiar zakupić coś w tym miesiącu i nie wiem na co się zdecydować…Wiem ze to acer i ogolnie firma niezbyt powazana w PL ale podobno mocno sie poprawili co do jakości i trwałości.Koputer bede chciał kupić w UK bo chyba tam tańsze są.Piszcie co myślicie ew. jakies inne typy inne marki.

Acha-zapomnialem o specyfikacji…

oto ona:

Genuine Windows Vista® Home Premium

Intel® Core™2 Duo T7300 ( 2GHz, 800 MHz FSB, 4 MB L2 Cache)

· 15.4" WXGA Acer CrystalBrite™ TFT LCD

2*1GB RAM

· 250GB 5400rpm Hard Disk Drive

Mobile Intel® PM965 Express Chipset with NVIDIA® GeForce™ 8600M GS 256 MB VRAM

· Intel® wireless WiFi Link 4965AGN (dual-band quad-mode 802.11a/b/g/Draft-N)

8 cell Li-ion Battery

5 in 1 card reader (SD), (MMC), (MS), (MS PRO), (XD)

0.3 MP Crystal Eye Webcam

Intel® 1GB Turbomemory®

Czy moze zrezygnowac z mocniejszego procka na troszke slabszy??

Znalazłem jeszcze cos takiego :

TOSHIBA SATELLITE P200-17C NOTEBOOK

Processor - Intel Core 2 Duo T5450 / 1.66 GHz ( Dual-Core )

*

RAM - 2 GB (installed) / 4 GB (max) - DDR II SDRAM - 667 MHz ( 2 x 1 GB )

*

Hard Drive - 200 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm

*

Operating System - Microsoft Windows Vista Home Premium

*

Screen - 17.1" TFT active matrix 1440 x 900 ( WXGA+ ) - 24-bit (16.7 million colours)

*

Optical Drive - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM

*

Graphics - ATI Mobility Radeon HD 2400 - 128 MB

*

Bluetooth - No

*

Notebook Camera - Integrated - 1.3 Megapixel

1.66GHz Intel Core 2 Duo T5450, SpeedStep; 6 USB ports, 1 FireWire port, Ethernet; 2GB DDR2 RAM; 399x288x47mm; 802.11b/g; 17.1in, 1,440x900 screen; ATI Mobility Radeon HD2400, 128MB; flash memory drive; 8x8x8x4x4x5x (DVD-ROM/-R/+R/-RW/+RW/-RAM), 24x24x10x (CD-ROM/-R/-RW); Windows Vista Home Premium; 200GB hard drive; 3.27kg; SD/MMC/MS/MS Pro/XD; Norton Internet Security, Ulead DVD MovieWriter, Microsoft Works 8.5

The high-gloss finish and eye-catching design features add up to a breathtakingly fashionable notebook, that will cope with just about anything you want to throw at it.

Powiem szczerze, że nie jestem ekspertem w dziedzinie elektroniki, ale posiadam laptopa firmy Acer od roku (rok minie 8kwietnia;P) i jestem zadowolony. Przedewszystki do czego chcesz mieć tego laptopa?

Nie bałbym się brać Acera, wprawdzie zmieniłbym system na XP gdyż Vista do mnie nie przemawia, ale jeżeli chodzi o samego laptopa to bym brał.

wiesz co,laptopa bede uzywal do codziennych sprawczyli internet,filmy,no i wielkim maniakiem gier to nie jestem ale czasem lubie zagrac :slight_smile: dlatego ta grafika chyba wazna…hm poza tym raczej ten komputer bede mial przez pare dobrych lat bo nie stac mnie na coroczne zakupy.Teraz wpadl mi do glowy pomysl zeby matryca byla 17 tylko nie wiem czy nie bedzie za duza krowa? No i co myslicie o tej Toshibie?

Acer robi znakomite wydajnościowe te notebooki wystarczy popatrzyć na specyfikację i cenę, ale podobno jakieś trwałe one nie są. Toshiba robi znakomite nootbooki dlatego radziłbym się jej przyjzeć. Popatrz czy mają WiFi, wyjścia, porównaj jaki czas na baterii itd.

Ekspertem nie jestem … odpowiedź tylko napisana na obserwacjach wypowiedzi innych użytkowników. :slight_smile: