Acer Aspire 6920G sterowniki

Witam,

Mam duży problem z Win 7 64x, który zainstalowałem na laptopie ACER ASPIRE 6920G. Wszystko chodziło ładnie do wczoraj kiedy to miałem zanik zasilania, a pracuje bez bateri żeby laptop sie nie przegrzewał. Ja można się domyślić laptop sie wyłączył. Od tego momentu zaczeły sie problemy z programem do skanowania lini papilarnych (Tryb FingerLaunch). Po uruchomieniu komputera wszystko ładnie się ładuje oprócz wspomnianego wyżej programu.Wyskakuje mi pole nad zegarem że trym sie włącza i zamiast zniknąć idzie przez cały ekran do góry zakrywając gadżety z prawej strony (zegar i zużycie procesora) Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt że ten program cały czas próbuje sie otworzyć i zużywa mi moc procesora cały czas mrógając. Probowałem wyinstalować sterowniki ale to nie pomaga, bo WIN 7 sam go instaluje od siebie, wyłączyć się nie da bo w msconfig nie ma takiego programu w uruchamianych programach przy starcie. Przeinstalowanie sterowników nie pomaga. CO robić? Nie chce przeinstalowywać całego systemu gdyż nie mam go przy sobie.

problemm.png

Na obrazku widać pasek, mróga cały czas, a powinien pojawić sie 0,5 cm nad zegarem z prawej i się schować.

Czy ma ktoś jakiś pomysł?

dabas , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Odinstaluj gadżety: Prawy klik na wolnym miejscu na pulpicie - wejdż na gadżety - ustaw myszkę na tym gadżecie do odinstalowania- prawy klik “odinstaluj”.

Darmowy program do Win 7 też Revo-Uninstaler w polskiej wersji

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

bardzo dobry do odinstalowywania różnych programów - może da się odinstalować czytnik.

Wielkie dzięki :slight_smile: Po włączeniu trybu łowcy w programie udało mi sie wyłączyć ten program :slight_smile: