Acer aspire 7741g-wgranie systemu?

Witam wszystkich mam taki problem z win7 na laptopie jak wgrac na nowo system na nowy dysk twardy który wymieniłem aby system był legalny mam klucz pod laptopem dokumenty  na zakup oraz  kopie starego dysku twardego na 3 płytach dvd -stary dysk twardy nie do odzyskania.Kopia windosa ze wszystkimi śmieciami i sterownikami jakie były wgrane przy zakupie.Mam równiez  płyte win 7 oem do stacjonarnego kompautera .Jak odpalic żeby laptop był dalej legalny najlepiej bez tych dodatkowych śmieci

 

Wgrywasz system z tych trzech płyt (kopi orginalnego windowsa od acera ) klucz z naklejki i to wszystko masz legala

Masz płytę z Windows 7 oem i klucz na naklejce więc co za problem? Instalujesz normalnie system z tej płyty. Legalność zależy od klucza, a nie od nośnika z jakiego zainstalujesz system. Dzięki temu masz system bez śmieci i legalny.

Problem jest tego typu że na naklejce pod laptopem jest klucz -windows home premium oa acer group a win na płycie oem do stacjonarnego jest 64 po wgraniu do laptopa i wpisaniu klucza z naklejki z laptopa pisze ze klucz nie pasuje.Co do tych 3 płyt z kopia nie chca sie same uruchomić tak jak płyta win oem.

 

Wpisywałeś klucz na etapie instalacji czy na działającym już systemie? Może miałeś system 32 bitowy i dlatego nie działa? Te płyty “z kopią” to jest obraz systemu zrobiony programem producenta czy po prostu pliki zrzucone przez Ciebie?

w trakcie instalacji a aktywować na działającym systemie .Do konca nie wiem dokładnie jaki był system na laptopie 32 czy 64bitowy nie pisze na naklejce pisze tylko windows 7 home premium OA Acer group -co 7p201.001

 

Spróbuj aktywacji telefonicznej - z pewnością pójdzie jeśli klucz jest legalny. Z tego co wyszukałem w sieci ten laptop miał 64-bitowego windowsa.