Acer Aspire F5-573G-52M7 Bluscrin

(kajet1974) #1

Witam proszę o pomoc i wyjaśnienie mam laptopa Acer Aspire F5-573G-52M7 co jakiś czas wyskakuje bluscrin i laptop się wyłącza jeśli może ktoś pomóc będę wdzięczny

(JNJN) #2

Kiedy następuje problem? jeśli w czasie gry? możliwe przegrzanie lub uszkodzenie sprzętu?

(kameleon5) #3

Czy ten problem występuje gdy masz coś podłączone do portu usb?.Podaj więcej szczegółów.Problem z vuhub.sys(virtual usb hub) może być ze sterownikami lub ustawieniami zasilania.

(kajet1974) #4

Dzięki za zainteresowanie tematem nie mam nic podpięte pod usb prócz myszki
ogólnie to denerwuje mnie ten laptop kupiłem go pod wpływem chwili Acer Aspire f5-573G-52M7 i od samego początku miałem z nim problem według mnie laptop ma bardzo wysokie temperatury podczas korzystania z Internetu temperatury sięgają rzędu 40-60 stopni ale gdy odpaliłem na nim grę need for speed temeperatura po 10 minutach była 90 stopni zadałem pytanie do suportu Acera czy temperatury są w porządku odpowiedzieli mi że wszystko jest w normie. Strasznie mnie te temperatury denerwują nadmienię tylko że gra chodziła dość płynnie ale jajka można było smażyć czy Acer rzeczywiście ma tak wysokie temperatury? Posiadam jeszcze Asusa R556LJ-x0828 procesir I3 i ma o wiele niższe temperatury. Czy mam się tym przejmować czy rzeczywiście wszystko jest w normie?.
Ostatnio właśnie komputer się niespodziewanie wyłączył pokazał się bluscrin informujący o błędzie, z racji że laptop posiadał dysk zwykły postanowiłem wymienić go na ssd i od 4 dni testuje go i ten problem jak na razie się nie powtórzył
Bardzo proszę o opinię użytkowników tego laptopa jakie wy macie temperatury procesora
Dziękuję będę wdzięczny za informację

(kajet1974) #5

nie podczas normalnego przeglądania internetu wymieniłem dysk na ssd i jak na razie problem się nie powtórzył

(kameleon5) #6

Przy przeglądaniu neta ja mam około 40-50 stopni-jak byś chciał coś robić to zmień pastę na procesorze i chipsecie i czyszczenie(powietrzem) z kurzu.