Acer Aspire F5-573G-52M7 Bluscrin

Witam proszę o pomoc i wyjaśnienie mam laptopa Acer Aspire F5-573G-52M7 co jakiś czas wyskakuje bluscrin i laptop się wyłącza jeśli może ktoś pomóc będę wdzięczny

Kiedy następuje problem? jeśli w czasie gry? możliwe przegrzanie lub uszkodzenie sprzętu?

Czy ten problem występuje gdy masz coś podłączone do portu usb?.Podaj więcej szczegółów.Problem z vuhub.sys(virtual usb hub) może być ze sterownikami lub ustawieniami zasilania.

Dzięki za zainteresowanie tematem nie mam nic podpięte pod usb prócz myszki
ogólnie to denerwuje mnie ten laptop kupiłem go pod wpływem chwili Acer Aspire f5-573G-52M7 i od samego początku miałem z nim problem według mnie laptop ma bardzo wysokie temperatury podczas korzystania z Internetu temperatury sięgają rzędu 40-60 stopni ale gdy odpaliłem na nim grę need for speed temeperatura po 10 minutach była 90 stopni zadałem pytanie do suportu Acera czy temperatury są w porządku odpowiedzieli mi że wszystko jest w normie. Strasznie mnie te temperatury denerwują nadmienię tylko że gra chodziła dość płynnie ale jajka można było smażyć czy Acer rzeczywiście ma tak wysokie temperatury? Posiadam jeszcze Asusa R556LJ-x0828 procesir I3 i ma o wiele niższe temperatury. Czy mam się tym przejmować czy rzeczywiście wszystko jest w normie?.
Ostatnio właśnie komputer się niespodziewanie wyłączył pokazał się bluscrin informujący o błędzie, z racji że laptop posiadał dysk zwykły postanowiłem wymienić go na ssd i od 4 dni testuje go i ten problem jak na razie się nie powtórzył
Bardzo proszę o opinię użytkowników tego laptopa jakie wy macie temperatury procesora
Dziękuję będę wdzięczny za informację

nie podczas normalnego przeglądania internetu wymieniłem dysk na ssd i jak na razie problem się nie powtórzył

Przy przeglądaniu neta ja mam około 40-50 stopni-jak byś chciał coś robić to zmień pastę na procesorze i chipsecie i czyszczenie(powietrzem) z kurzu.