Acer aspire one D260 - użycie procesora nizmiennie 100%

Witam.

Posiadam netbooka acer aspire one D260 mam taki problem że gdy go włączę od początku użycie procesora wynosi 100% ! Przez to wolno chodzi a co najdziwniejsze gdy słucham muzyki głośniki trzeszczą (przerywają) nie wiem jak to opisać :slight_smile: Czy to może być spowodowane jakimś wirusem ? Bardzo proszę o pomoc z góry dzięki.

Sprawdź w Menedżerze zadań jaki proces jest za to odpowiedzialny.

Właśnie w procesach żaden nie wynosi 100% wgl prawie wszystkie mają po 0 niektóre tylko skaczą tak po 2, 4 :slight_smile: Zauważyłem , że w monitorze zasobów największe użycie procesora ma " svchost.exe

A masz zaznaczone w Menedżer Zadań pokaż procesy wszystkich użytkowników i z rozwiniętej listy może coś się dodatkowego ukaże obciązające procesor. A svchost. exe , może się odnosić do aktualizacji automatycznych jesli masz włączone. Jeśli dalej nie będzie wiadomo co tak obciąza procesor to chyba zostaje pełne skanowanie na wirusy tym co masz czy jakimś skanerem np.http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Jak dalej nic nie wykryje to zostaje chyba tylko Logi zrobić i wrzucić do działu bezpieczeństa instrukcja

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Powodzenia.

Dzięki za pomoc biorę się do roboty :slight_smile: