Acer Aspire V3-371 30zg i Windows 7 czy możliwe?

Tak jak w temacie. Czy to możliwe? I jak wymusić instalację Windows 7 z usb w uefi i secure boot? Bo innej możliwości nie mam instalacji. I jak zintegrować sterowniki usb 3.0 intel w celu późniejszego dogranie pozostałych rzeczy z pendrive?

Wygląda, że możliwe, bo tu są jakieś sterowniki
https://www.driverscape.com/manufacturers/acer/laptops-desktops/aspire-v3-371/177429
USB 3.0 nie możesz później wgrać po instalacji Windowsa? Powinny działać z prędkością 2.0 bez nich.

Do tego laptopa nie mogę, gdyż nie ma on napędu dvd w celu przerzucenia sterowników usb, a jeżeli nie zainstaluję usb 3.0, to nie odblokuję usb 2.0. Takie zabezpieczenie Intela, że po instalacji usb 3.0 aktywują się usb 2.0 i reszta. I właśnie ten laptop tak ma. I zapomniałem dodać, że uefi z secure boot jest fabrycznie zablokowany.

Udało mi się ominąć ograniczenia z pendrive przygotowanym w mbr i ustawić w uefi legacy. I po instalacji Windows 7 okazało się, że usb 2.0 działa normalnie. Nie to co w laptopie Lenovo G50-80, żeby odblokować USB 2.0 po instalacji systemu, musisz zainstalować sterownik USB 3.0.