Acer aspire v3-574 problem z ssd

Witam.

Nie jestem pewien czy dobry dział więc z góry przepraszam ale jestem nowy.

Kupiłem nowego laptopa Acer Aspire V3-574 (V3-547G-50SM) z zainstalowanym Win 8.1. Nie pasował mi ten system więc zainstalowałem a raczej chciałem zainstalować Win 7 i tu pojawiły się pierwsze problemy. Po instalacji system nie mógł się odpalić, zmieniłem ustawienia w biosie i jakoś poszło. Odpaliło system i gdy tylko wszedłem w mój komputer system się zawiesił i musiałem wyłączyć laptopa. Gdy to zrobiłem nie było cienia szansy na uruchomienie systemu. Wszedłem znów w bios i zauważyłem że nie widać tam dysku. Napęd wykrywa normalnie, USB także. Postanowiłem zainstalować Win 7 jeszcze raz ale instalator również nie widział dysku. Stworzyłem bootowalny USB z Win 10 i USB było widoczne normalnie w biosie a instalator widział dysk i instalacja przebiegła pomyśle ale bios nadal nie widzi dysku. Zmiana z UEFI na Legacy nic nie daje. Zapomniałem dodać że dysk jest SSD. Załączam zdjęcia z konfiguracji biosu( przepraszam za jakość, jeśli czegoś nie widać proszę pisać).

b14684be32ca80ff17e62ea2c1c143f4.jpg

Po pierwsze to wyłącz SecureBoot bo inaczej nie odpalisz 7

Nie znam tego Biosu ale chyba najpierw trzeba zmienić UEFI na Legacy i prawdopodobnie wcześniej ustawić hasło supervisora bo inaczej nie zmienisz (dot. niektórych modeli)

SecureBoot musi być na Disable