Acer Crystal Eye Webcam Kamera nie działa!

Witam, mam problem z uruchomieniem programu “Acer Crystal Eye Webcam” Laptopa mam od ok. 2 tygodni i nigdy nie próbowałem otworzyć tego programu… a gdy już przyszedł czas na “kamerę” owy program NIE DZIAŁA. Wchodzę w ikonkę “Acer Crystal Eye Webcam” i… w pasku obok godziny pojawia się zielona strzałeczka, pomiga chwile i znika… a program się nie otwiera… Może ktoś z was jest w stanie mi pomóc?!

Z góry dziękuje :slight_smile: :roll:

a kamerka zainstalowana???

skype np działa z wideo połączeniami??

może trzeba ten programik przeinstalować…

Kamera jest wbudowana do Laptopa “Acer” i kupiłem go razem z systemem (Windows Vista) wszystkie “acerowskie” programy były już wgrane.

Czy to może chodzić o sterowniki?

sie domysliłem, że jest wbudowana… ja się pytam czy kamera działa w skypie???

Nupewi1947 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmieniona nazwa tematu.

Nadal mam ten sam problem instalowałem sterowniki (Przetestowałem 3 paczki - ponieważ acer używa kamery od trzech producentów) i… niestety nadal mi się nie odpala.

Może to wina nie odpowiednich sterowników… Nie wiem co jest grane, w “Programy i Funkcje” napisane jest “Acer Crystal Eye 2.0.8” i wydawca “SuYin” więc sterowniki powinny być najprawdopodobniej pod ten program… (Jeżeli ktoś wie gdzie je szukać to proszę o podanie linku) może być jeszcze możliwość taka że dostałem zły program do uruchomienia kamery? lub po prostu kamera jest wyłączona - a ja nie wiem jak ją włączyć…

Proszę o pomoc z tym problemem…

dokładnie w tych samych modelach są kamery od różnych producentów - sterowniki są na stronie acera, może masz nieodpowiedniego producenta (zdaża się, że się instalują i wykrywają sprzęt a kamera nie działa)