ACER EX 5620Z-4A1G16 - czy to niezły laptop?

Przymierzam się do kupna laptopa i zastanawiam się nad takim modelem: Acer EX 5620Z-4A1G16. Może macie jakieś sugestie? Chodzi mi właśnie o dość tani, ale z 2 GB RAM-u i Vistą. Nie potrzeba tutaj wodotrysków, żadne gry nie będą na nim odpalane. Wiadomo - przeglądarka internetowa, komunikator, pewnie czasem jakiś film. Kiedyś były różne opinie na temat Acerów, ale może coś się polepszyło. :sunglasses:

Może znacie jakiś inny notebook w podobnej cenie, ale lepszych parametrach (albo tańszy sklep - Wrocław, Łódź)?

ten co masz w tytule bardzo dobry. ja mam acera 5220 a to prawie to samo tylko mój jest z gorszym procesorem. Ale jeśli chodzi o laptopa to jest bardzo dobry. polecam. ładny estetycznie i dobrze wykonany. Nic w tej cenie lepszego nie znajdziesz

Dzięki za odpowiedź, jednakże mój optymizm zastygł mi na ustach, bo - szukając tańszych ofert - znalazłem w innym sklepie niby ten sam model tańszy o 200 zł, ale nie ma Windowsa Visty i 1GB RAM-u zamiast 2GB. O takiej drobnostce, że raz piszą o taktowaniu procesora 1.86, a dwie linijki niżej 1.73, już nie wspomnę. :?

Jaka w końcu jest prawda o tym laptopie?

laptop jest ok a procesory to może mieć różne bo np. może być to 5620 ale nie 4A1G16 bo np. w 5220 też były różne dalsze symbole i wtedy były np. rożne celerony m od 1,7, 186, 2,0 i ten jeszcze jeden większy. A cena w tym sklepie co podałeś to taka przeciętna. Może by coś trochę taniej znalazł ale nie wiem. Poszukaj w porównywarce cen. Bo to ceny mogą być różne.

bo. np. http://www.hoopla.pl/Acer,Acer-EX-5620Z … 64738.html jest za 1400 ale bez systemu czyli na jedno i to samo wychodzi

taniej to może coś na allegro poszukaj ale najlepiej oferty sklepów żeby mógł być odbiór osobisty bo w takie przesyłanie to bym się nie bawił i ryzykował