Acer extensa 5220 wifi

Mam problem z ACEREM model EXTENSA 5220. Chodzi mi konkretnie o sieć bezprzewodową! Sterowniki są zainstalowane poprawnie (Windows XP Professional), po uruchomienu komputera połącznie bezprzewodowe z siecią chodzi bezproblemowo jednak po 5 do 10 mniutach połącznie się zrywa! I tak na okrągło po połączeniu ponownym ponownie się zrywa. Mam pytanie czy to może byc problem ze sterownikami czy po prostu karta sieciowa może być uszkodzona. Dzieję się to tylko na tym laptopie gdyż do porównanie mam model acer EXTENSA 5200 i on chodzi bezproblemowo w tym samym pomieszczeniu co router! HELP! bo juz mnie wkurza ten komp!

Karta sieciowa raczej nie… Na moje oko to sterowniki sa jakieś nie halo… Eventualnie windows powoduje jakiś konflikt ze sterami wi-fi i z tąd ten problem… Zainstaluj jeszcze raz XP albo idz dalej i wgraj Viste i sprawdz jak bedzie sie zachowywał…

Dzięki kolego ale jak bym chciał Viste to nie kupował bym specjalnie XP! Nie chciałem spowalniać sobie kopa jakimiś bajerkami :wink:

Spoko tak czy siak przeładuj system od nowa i sprawdz jeszcze raz… a jakby cos się działo to poszukaj sterowników w innym miejscu… może na stronie producenta komponentów…

Sciągnąłem sterowniki ze strony producenta najnowsze i nic :frowning: ale kicha jeszcze mi przyjdzie instalować Viste :frowning:

Jeśli używasz oprogramowania Acera do wspomagania zarządzania energią (empowering technology) to sprawdź, czy ono nie wyłącza karty sieciowej i ogólnie czy nie miesza.

Proszę nazwać temat konkretnie.