Acer Extensa 5620Z- problem z windowsem

Wczoraj dostalem mojego nowego laptopa Acer Extensa 5620Z. Byl w nim zainstalowany system Linups. Zaraz po odpaleniu odpalilem Partition Magic i zrobilem 3 partycje, odpalilem instalator windowsa i mam cos takiego (przepraszam za jakosc zdjec):

ZDJECIE

Wydaje sie ze wszystko jest ok jednak kiedy klikne enter aby rozpoczac instalacje windowsa na dysku C pojawia mi sie cos takiego:

ZDJECIE

Po czym instalator sie zawiesza i nic nie mozna zrobic ;/

Probowalem juz z wieloma wersjami windowsa i ciagle jest to samo ;/

HELP !!

ja dokłądnie to nie wiem ale miałeś instalowane sterowniki do dysków sata często to jest wymaganie przy instalacji xp a acerki akurat mają tylko pod vistę a na xp trzeba pobrać ze strony producenta.

Mam bios pod xp i w biosie ustawilem na IDE awiec instalacja mi normalnie wykrywa dysk…

Mnie to wygląda na problem sprzętowy (walnięty RAM?). Ale ogólnie to wróżenie z fusów. Trudno powiedzieć co to. Możesz na początek przetestować pamięć programem Memtest86+.

I chyba wywróżyłes z tych fusow ;p Odpalilem hiren’s boota na ktorym sa 3 rozne programy do testu pamieci…MemTest sie zawiesi a w 2 innych pojawily sie takie czarne kratki ja na screenie nr. 2 !

No to coś ze sprzętem. Robota dla serwisu. Acer serwis ma w Czechach bodajże.