Acer Extensa 5630 - Problemy z funkcjonowaniem

Witam. Mam problem problem z laptopem :

Acer Extensa 5630,

2GB RAM,

Intel Core 2 Duo (T5800)

Windows 7

 

Otóż problem pojawił się miesiąc temu, gdy skończyłem kilku godzinną sesję na emulatorze (PSX 1.13). Chciałem włączyć tylko utwór, ale ku mojemu zdziwieniu, Foobar2000 przez 10 minut go ładował, to wyszedłem z folderu z muzyką, co też się ciągnęło. I w pewnym momencie komputer się zawiesił, poczekałem 4 minuty, po czym napotkałem BSOD (7A). Problem się nagmninnie powtarzał, a po tygodniu, gdy problemy trochę ucichły, komputer pozostawiony na pulpicie, po ok.10 minutach też wywalał BSOD (7A). Postanowiłem spradzić lapka Memtestem, czego nie mogę ukończyć, gdyż przy 91%, laptop się resetuje. Później zaczęło robić się coraz ciekawiej, system się nudził, bowiem zaczął sam kopiować sobie pliki w tle. Ponadto po którymś BSOD’dzie, konfiguracje gier i programów, były ustawione domyślnie ku mojemu zaskoczeniu. A od ok.4 dni pojawił się kolejny problem, otóż padła mi karta sieciowa, a reinstalowanie sterów nie dało efektów. Za to próba Hibernacji powoduje BSOD (D1). Wgląd BSODVIEW był trafiony, gdyż właśnie sterownik karty sieciowej powoduje BSOD, którego ja nawet przy hibernacji czy uśpieniu nie widzę. Załączam screeny z HWINFO, i zbytnio tam nic nie zauważyłem żeby to było coś nie tak, chociaż podejrzewam bad sectory (Odnawialne). Co stoi za tym problemem,?

scn2.png

scn1.png