ACER Iconia Tab 8 Nie uruchamia się

Posiadam wyżej wymieniony tablet od jakiegoś miesiąca. Wczorajszej nocy tablet mi się wyłączył, pomyślałem po prostu, że padła bateria gdyż nie byłem pewien ile jej było, podłączyłem go na noc i poszedłem spać. Rano gdy chciałem sprawdzić maila, tablet nie chciał się włączyć. Nie ma żadnej reakcji na wciśnięcie przycisku power. Co prawda wcześniej bywały problemy z zawieszaniem się i brakiem możliwości odblokowania tableta przez kilka minut, ale nigdy tak długo. Wiem, że da się “odbugować” tablet za pomocą trybu recovery lecz w moim przypadku on również nie działa lub po prostu wciskam złą kombinacje klawiszy gdyż nie jestem pewien jaka ona jest. Nie mogę znaleźć dokładnie opisanej kombinacji klawiszy do uruchomienia trybu recovery dla tego modelu. Ładowarka jest firmowa, sprawdzałem czy działa podłączając ją do telefonu i wszystko jest w porządku.

michio , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus