Acer launch manager app - nie mogę uruchomić bluetooth

Witam

Kupiłem używanego laptopa z allegro Acer Aspire 5552g z systemem Windows 7 Ultimate 64bit.

Ostatnio byłem na stronie supportu acera i zobaczyłem że w zakładce Aplikacje jest taki program który umożliwa szybkie wyłączenie/włączenie wi-fi/bluetooth poprzez klawisze funkcjonalne (Fn). Mój problem polega na tym że mogę wyłączyć i włączyć poprzez wciśnięcie Fn+F3 tylko wi-fi, żadna ikonka ani nic o bluetooth mi się nie wyświetla.

 

Przeszukałem chyba połowę internetu i dowiedziałem się że po wciśnięciu Fn+F3 powinno się wyświetlić małe menu w którym można wyłączyć itp. wi-fi oraz btooth. Ja takiego menu nie mam, tylko wyświetla mi się ikona wi-fi…

W biosie mam bardzo mało opcji, o wi-fi ani btooth nic nie ma, a mam zainstalowany najnowszy sterownik do biosu.

Próbowałem również zainstalować sterownik do btooth lecz przy instalacji piszę że muszę włączyć bluetooth!

W usługach również nic nie ma o bluetooth, w menedżerze urządzeń również. Dodam że w plikach tego programu Launch Manager Application są dwa obrazki na których jest ikonka btooth bez i z czerwonym kółkiem.

 

Czy w moim laptopie w ogóle jest bluetooth? Bo jak patrzę w internecie to powinien być :frowning:

Z góry dziękuję za odpowiedzi.