Acer nie ładuje przy obciążeniu karty graficznej?

Witam, posiadam laptopa Acer 7750g od trzech lat zero problemów, nawet z systemem, od jakiegoś czasu pojawił się problem z ładowaniem, otóż co jakiś czas przestawał ładować, a dioda power i stanu baterii miga, po odłączeniu i podłączeniu ładowarki znowu ładowało, z czasem coraz częściej tak się działo, myślałem, że to problem z wtyczką lub gniazdem ładowania. Stało się tak uciążliwe, że częściej nie ładował niż ładował, odinstalowywałem sterowniki itp, w końcu spróbowałem na samym kablu, bez baterii, było dobrze, ale kilka razy podczas grania komputer wyłączał się, w końcu podczas aktualizacji też się wyłączył i system padł.

 

Po formacie chciałem przeprowadzić klasyfikację systemu i podczas testu karty graficznej za każdym razem komputer wyłączał się. Spróbowałem z baterią, bez testu chwile ładuje, podczas testu karty graficznej znów przestaje ładować. W tej chwili gdy komputer jest włączony, w ogóle nie ładuje, cały czas diody migają. Natomiast, gdy komputer jest wyłączony, ładuje bez problemu, także wydaję mi się, że wina nie leży po stronie ładowarki, wtyczki i baterii. Macie jakiś pomysł?

Jak masz miernik to -http://www.youtube.com/watch?v=uanD79wzUbM

Jeśli masz taką możliwość to pożycz od kogoś zasilacz(może być uniwersalny o ile będzie miał wtyczkę 5.5x1.7 czyli acerową) i zobacz jak wtedy będzie się zachowywał.

Może być jeszcze uszkodzone gniazdo lub układ zasilania na płycie, ale taką diagnozą już musi się zająć elektronik.

Zasilacz sprawdzony, jest sprawny.

Serwis.