ACER - nie moge napisać literki ł

Witam

Jestem tu nowy ale od razu przychodze po pomoc Mam mianowicie na laptopie ACER pewien glupi problem mianowicie nie moge napisac literki ł Nie pomaga format i powtorna instalacja Windowsa wiec gdzie jest problem? Od razu zaznacze ze mozna pisac inne polskie znaki typu: ę, ż, ź, ń, ą Bardzo prosze o pomoc bo juz mam dosc kopiowania jednej literki…

a w ustawieniach regionalnych masz układ klawiatury polski programisty?

może po prostu jakiś program przejął kombinację alt + l i dlatego nie da się napisać ł

jest ukla polski programisty bo da sie pisać inne polskie znaki oprocz wlasnie Ł A gdzie mozna sprawdzic co jest przypisane kombinacji alt+l ?

A zerknij tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 55#1120055

Jak masz sterowniki ATI - taka czerwona ikonka koło zegara, to wchodzisz w ustawienia językowe i odznaczasz zastosowanie klawiszy specjalnych - może to pomoże.

U mnie był podobny problem z tym, że nie mogłem używać ALT+C czy “ć”, bo pod tą kombinacją ATI miało coś ustawione.

HotKey Detective

Program do wyszkiwania stosowanych skrótów klawiaturowych.

To że problem z ć dotyczy kart ATI wcale nie musi oznaczać że podobnie będzie z literą ł.

trzusko jeśli masz zintegrowaną kartę graficzną intela wyłącz w konfiguracji karty korzystanie ze skrótów klawiaturowych.