Acer - nowy laptop co o nim myślicie

jak w temacie. jakie macie zdanie o acerach; słyszałm że kiedyś były lipa ale, że teraz się bardzo poprawiły na przełomie ostatnich kilku lat. Chciałbym acera głównie ze względu na to, iż za tą samą cene bendę miał tylko “firmowego” noteboka, a przy acerze jest bardziej napakowanny :stuck_out_tongue: :lol: moje funduszę nie mogą przekroczyć 3 tys. mile widzian jakieś linki do konkretnych lapków. z góry dziękuje i pozdrawiam.

ps. sorka za ort. ![-o<

miałem acer’a to po pół roku farba z niego złaziła zarówno na pokrywie jak i na miejscu na nadgarstki, i część matrycy po pewnym czasie była gorzej doświetlona a poza tym ok

teraz mam hp i nic takiego niema miejsca,

Cóż może trafiłem na jakiś wadliwy egzemplarz, 2 lata temu miałem acer’a na początku sprawował się bardzo dobrze, po ok. 6 miesiącach matryca przestała być doświetlana w pewnych fragmentach, farba schodziła z górnej pokrywy, dysk twardy odmawiał posłuszeństwa, po 3 wizytach w serwisie, postanowiłem kupić sobie coś innego, teraz mam ASUS, żadnych problemów

ok dzięki za info chyba jedna zrezygnuję :frowning: :frowning:

ja mam acera i żadnych problemów z nim nie ma. nie sugerował bym się tymi opiniami. Dużo też zależy od danego egzemplarza i to zarówno jak i w acerze jak i laptopie innych firm

zapomniałem napisać ale też wymieniałem dysk twardy w mym acer’ku

Jesli chodzi o acery, to moja matka posiadała. Po pewnym czasie obudowa zaczęła szwankować i niestety, monitor nie stoi w pionie. Moja matka używa go głównie do pasjansa :stuck_out_tongue: Ale nie mam przekonania do tej firmy. Jeśli chodzi o laptopy, to moim zdaniem najlepszy sprzęt robi teraz dell. I na della warto zwrócić uwagę.

po jakim czasie??? a dyski acera nie są. Tylko np. Hitachi w innych też dyski tej firmy występują

Robi dobry sprzęt, ale nie wolno zapominać o Toshibie, która cały czas trzyma się w czołówce jeśli chodzi o lapki, przy bardzo korzystnym stosunku jakość cena :slight_smile: