Acer opinie


(Tom3k22) #1

Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym lapku http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... content_3c

laptop ma służyć do wszystkiego po trochu filmy, net, czasami jakaś gra. Czy do tej kwoty będzie to dobry wybór, czy jednak polecacie coś innego.


(baton1) #2

Ja bym na twoim miejscu wybrał http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... content_3c

firma lepsza, osiagi w zasadzie takie same (inna tylko karta, ale o prawie takich samych osiągach - 330 raczej wygrywa), a dodatkowo ma bluetooth i esata


(Tom3k22) #3

Mogę poznać opinnie innych na temat tego acera i samsunga ?


(abrakadabra77) #4

Mimo że jestem użytkownikiem Acerów i bardzo je sobie chwalę to w tym konkretnym przypadku uważam ze Samsung lepszy jedyna istotna różnica na jego niekorzyść to pojemność HDD 500 GB w Acerze a 320 GB w Samsungu.Różnice w karcie graficznej są raczej nieistotne.Samsung jest lepiej wyposażony w złącza no i jeszcze jedna rzecz kupując Samsunga masz 80% Samsunga w Samsungu tzn większość podzespołów sami wytwarzają co wg mnie jednak jest zaletą.


(abrakadabra77) #5

W moim Acerze też tak ładnie jest napisane max ilość pamięci RAM 8GB a rzeczywistość ? Dwa sloty z których każdy może obsłużyć maksymalnie po 2GB.I co z tego że płyta da radę jak nie ma gdzie tych pozostałych 4 GB włożyć


(abrakadabra77) #6

Super ale slot nie obsługuje modułów większych niż 2GB ,wydawało mi się że jasno wcześniej to napisałem.


(Gorgoroth) #7

Osobiście wybrałbym np. taką Tosię http://allegro.pl/toshiba-c660-ci3-380m ... 66221.html

W sklepie normalnie do kupienia za równo 2000 zł. bez systemu. Jest to praktyczny, solidny i wszechstronny komputer za nie wygórowaną kasę. Do wad można zaliczyć jedynie brak HDMI moim zdaniem. Jeśli komuś na nim zależy to zdecydowanie radzę poszperać w Samsungach. Della się dobrego za te kasę nie kupi, Asusa również. Sony też za drogie. Tak więc moim zdaniem tylko Toshiba i Samsung.

Laptop z drugiego posta jak najbardziej dobry. Karta graficzna bardzo przyzwoita i jeśli zależy Ci na dobrej karcie i chcesz wydać ok. 2300 to na pewno powinieneś się nad nim dobrze zastanowić :slight_smile:

Acer IMO nie robi dobrych laptopów. Raczej jedne z najbardziej awaryjnych. Podobnie nie polecam Lenovo.

Pozdrawiam :slight_smile: