Acer opinie

Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym lapku http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … content_3c

laptop ma służyć do wszystkiego po trochu filmy, net, czasami jakaś gra. Czy do tej kwoty będzie to dobry wybór, czy jednak polecacie coś innego.

Ja bym na twoim miejscu wybrał http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … content_3c

firma lepsza, osiagi w zasadzie takie same (inna tylko karta, ale o prawie takich samych osiągach - 330 raczej wygrywa), a dodatkowo ma bluetooth i esata

Mogę poznać opinnie innych na temat tego acera i samsunga ?

Mimo że jestem użytkownikiem Acerów i bardzo je sobie chwalę to w tym konkretnym przypadku uważam ze Samsung lepszy jedyna istotna różnica na jego niekorzyść to pojemność HDD 500 GB w Acerze a 320 GB w Samsungu.Różnice w karcie graficznej są raczej nieistotne.Samsung jest lepiej wyposażony w złącza no i jeszcze jedna rzecz kupując Samsunga masz 80% Samsunga w Samsungu tzn większość podzespołów sami wytwarzają co wg mnie jednak jest zaletą.

W moim Acerze też tak ładnie jest napisane max ilość pamięci RAM 8GB a rzeczywistość ? Dwa sloty z których każdy może obsłużyć maksymalnie po 2GB.I co z tego że płyta da radę jak nie ma gdzie tych pozostałych 4 GB włożyć

Super ale slot nie obsługuje modułów większych niż 2GB ,wydawało mi się że jasno wcześniej to napisałem.

Osobiście wybrałbym np. taką Tosię http://allegro.pl/toshiba-c660-ci3-380m … 66221.html

W sklepie normalnie do kupienia za równo 2000 zł. bez systemu. Jest to praktyczny, solidny i wszechstronny komputer za nie wygórowaną kasę. Do wad można zaliczyć jedynie brak HDMI moim zdaniem. Jeśli komuś na nim zależy to zdecydowanie radzę poszperać w Samsungach. Della się dobrego za te kasę nie kupi, Asusa również. Sony też za drogie. Tak więc moim zdaniem tylko Toshiba i Samsung.

Laptop z drugiego posta jak najbardziej dobry. Karta graficzna bardzo przyzwoita i jeśli zależy Ci na dobrej karcie i chcesz wydać ok. 2300 to na pewno powinieneś się nad nim dobrze zastanowić :slight_smile:

Acer IMO nie robi dobrych laptopów. Raczej jedne z najbardziej awaryjnych. Podobnie nie polecam Lenovo.

Pozdrawiam :slight_smile: