Acer pomóżcie dobrać matryce

Witam nie wiedziałem gdzie mam dodać ten post jeśli w złym miejscu to proszę o przeniesienie do odpowiedniego przepraszam za kłopot. Mam problem ze swoim laptopem nie moge dobrac matrrycy przez allegro mój laptop to : Acer travelMate 5335 matryca 15.6 jeśli się nie mylę a mogę . więc proszę mi pomóc znaleźć odpowiednią i o podanie linka do aukcji odrazu. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Matryca do tego lapka, to bodaj ta lub [ta](http://www.lcds4less.co.uk/AcerLaptop Acer_TravelMate_5335_Series_5335-902G16MNSS laptop-screens.html) (nie podałeś kompletnej nazwy, zobacz na tytuły, w pierwszym masz “5335-902G25MNSS”, w drugim “5335-902G16MNSS”, to jedne z wersji…)

Jego “odpowiednik” na allegro, to ta matryca i jeśli opis nie kłamie, różni się tym, że jest matowa (w oryginale błyszcząca), poza tym ten sprzedawca jak widziałem, ma kilka (w sumie) takich samych aukcji (z opisu wynika, że to te same matryce) do różnych modeli TravelMate i ogólnie, na allegro nie ma matrycy konkretnie do Twojego lapka.

PS. Jeśli miałbyś szukać matrycy na własną rękę to szukaj takiej:

  • 15.6"

  • TFT

  • 1366x768 (WXGA HD)

  • 16:9

  • podświetlenie LED

  • błyszcząca