Acer predator g9-792 - problem z bluetooth

Witam,

Od dłuższego czasu mam problem z bluetooth w laptopie, mianowicie jest problem z połączeniem jakiegokolwiek urządzenia Audio do laptopa.

Taki komunikat otrzymuje po tzw. sparowaniu urządzenia gdy próbuje się połączyć:

Audio-problem

Wracałem do sterowników dostarczanych przez wsparcie techniczne sprzętu, niestety bezowocnie.

Cofnij się do Windows 1909 i zablokuj aktualizację do 2004?

Aktualnie jestem na 1809, aktualizacje robię ręcznie (mam automat zablokowany). Czy na tej wersji ten problem też występował?

Też tak mam, ale uważam to za niezgodność urządzenia z systemem, więc nie używam słuchawek bezprzewodowych. Sterowniki ze strony HP też nic nie zmieniły i nie idzie przesłać plików z telefonu

Mnie jedynie ratuje kabel w JBL po którym moge podpiąć, ale jakikolwiek inny sprzęt np: głośnik bluetooth nie działa.

Kiedyś pamiętam że starsza wersja (ze strony wsparcia sprzętu) pomagała gdy przeinstalowałem ale od dłuższego czasu bo też sobie dałem z tym siana nie działa.

I ja też podpinam, np. mikro wieżę. W tym półroczu nie próbowałem przez bluetooth, ale zanim był Windows 10 1909. Ciągle przerywał głos czy były zakłócenia w tym czasie, choć nie wykluczam, że mogę mieć uszkodzoną kartę bluetooth, bo laptop poleasingowy