Acer problem z Kamerą

Posiadam laptopa od 4 dni. Acer Aspire 5536. Wszystko chodzi jak należy. I w pierwszy dzień jak odpalałem wbudowaną kamerę to to widziałem obraz. Potem już nie. Ale jak zrobię zdjęcie to widać, czyli kamera działa, ale nie wyświetla obrazu przed zrobieniem zdjęcia. Sterowniki były wgrane razem z Vistą. Kamerka się nazywa Acer Crystal Eye webcam. Co zrobić? Coś ze sterownikami? #-o

Hej,

Rozumiem, że problem ten ma miejsce po uruchomieniu aplikacji Acer Crystal Eye Webcam.

:arrow: A czy w innych programach - na przykład w Skype’ie czy nowym Gadu-Gadu - widoczny jest podgląd z kamery??

:arrow: Czy instalowałeś jakieś kodeki w systemie?? Jakie?? Czasem zdarza się, że niektóre z nich blokują przetwarzanie obrazu z kamery, konieczne jest więc ich wyłączenie dla danej aplikacji lub formatu wideo.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok, działa już dawno. Usunąłem paczkę kodeków AC3 i zainstalowałem inne :slight_smile:

Dzięki wielkie, pozdrawiam :smiley:

lukass89 , od czego jest dział hardware? Czytaj opisy działów, przed założeniem tematu. Przenoszę. Nazwij temat konkretnie, inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj regulamin forum.