Acer - przycisk programowalny

Zastanawiam się czy jest możliwość zaprogramowania dodatkowego przycisku (na obrazku po prawej), tak aby wprowadzał komputer w tryb uśpienia. Do tego potrzeba by odnaleźć plik odpowiedzialny za ten tryb - czy jest w ogóle coś takiego?

Druga sprawa tyczy się przycisku po lewej stronie - zaraz obok WiFi i Bluetooth - widnieje na nim symbol dwóch plików/dokumentów i strzałka. Kiedy go naciskam nic się nie dzieje. A nie mam niestety dostępu do instrukcji, zeby sprawdzić czy coś w ogóle o nim piszą. Jakieś pomysły do czego może służyć i jak ewentualnie przypisać mu inną funkcję?

Ten przycisk co masz zaznaczony w kółku na czerwono po lewej to jest Acer backup menager czyli do robienia płyty ratunkowej,zaś ten po prawej to jest tgz. przycisk programowalny, czyli ja sobie np ustawiłem pod nim gg radio :), ps. oba można zaprogramować dowolnie. Na stronie acera przejść z zakładki drivers do applications i tam jest program launch manager, który obsługuje te przyciski.

Mam zainstalowany LM, ale umożliwia zaprogramowania TYLKO przycisku L.

I wiem, że można przypisać mu dowolny program, ale potrzeba wybrać plik rozruchu .exe, w związku z tym potrzebowałbym taki plik odpowiadający usypianiu komputera.