Acer TravelMate 4600 - sterowniki

SIemka.

A więc tak jak w temacie, mam problem z zainstalowaniem sterowników ( nie wszystkich ). Mój komputer to ’ Acer TravelMate 4600 ’ Gdy wchodzę w menedżera zadań mam wykrzykniki - screen do tego- http://zapodaj.net/8c9c9e28ecece.bmp.html.

 

No i prosiłbym, aby ktoś mi znalazł do tego sterowniki.

 

Kontroler magazynu masowewgo - PCI\VEN_104C&DEV_8033&SUBSYS_00661025&REV_00\4&1D3F0FBB&0&0BF0

Najpierw spróbuj wykryć sterowniki programem Driver Booster. 

 

Sterowniki znajdziesz tutaj: 

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers 

 

Znajdź swój model. 

 

Sterownik VGA masz dostępny. 

Pisze że jest najnowszy sterowniki zainstalowany ;/ Więc nwm o co chodzi, pomóż !!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Przeinstaluj sterownik od karty graficznej. 

 

Sterownik znajdziesz na stronie producenta. 

Ja zawsze korzystam z pakietu sterowników DriverPack Solution. Jak na razie radzi sobie z każdym laptopem i komputerem po świeżej instalacji systemu. Spróbuj.

Na tym Boosterze pisze że mam sterowniki, a w menedżerze zadań pisze że nie mam do tych dwóch… więc nwm co to za problem… ;/ I wgl w menago mi nie wyskakuje nic z karty graficznej itp ( chyba że to jest ten ’ Kontroler wideo '… ?

Twój komputer nie jest pierwszej młodości. Mogą występować takie błędy. Nie mają one większego wpływu na pracę komputera ani użytkownika. 

To że nie jest to wiem. I czy przez to może mi nie odpalać gier ??? ?? Przed restartem kompa, działała mi gra Gta Samp, teraz przy odpalaniu nic się nie pokazuje, jeżeli to przez te stery to nwm… :wink:

Zainstaluj sterownik do

karty graficznej LINK

czytnika kart pamięci LINK

VS

Bez żartów proszę, spróbuj jeszcze raz, tym razem bardziej konkretnie… Zignorowanie = kosz.

http://www.laptopdriversfreedownload.com/2011/08/acer-travelmate-4600-xp-pro-32bit.html

Czy o to CI chodziło tym razem ? :wink:

Stary, zmien to na : Acer TravelMate 4600 - sterowniki. 

Następnym razem postaraj się bardziej.

Kosz.

Ten pierwszy udało mi się zainstalować czyli czytnik kart - do Kontroler magazynu masowewgo, lecz z tym drugim mam problem, mianowicie chodzi mi o Kontroler wideo- gdy staram się wgrać VGA ATI ( od falcona ) to nie mogę kliknąć ‘ok’… screen - http://zapodaj.net/80ef673cb69f3.bmp.html

Musisz rozwinąć listę plusem - +. 

No i tak zrobiłem, ale tam jest folder ’ ATI ’ i ’ INTEL ', które są osobno… :wink:

Spróbuj wybrać pierwszy potem drugi. 

Przy właściwym pojawi sie opcja OK.

No tak, i np w folderku ’ INTEL’ - mogę dać od razu oka, ale np w ’ ATI ’ to już 4 +… Próbuję instalować osobno, ale jest błąd… HELP xD Ostatni sterownik został ;/