Acer VN7 592G czy wart jest zakupu

Witam, z uwagi na to, że mój stary laptop pomału odmawia posłuszeństwa przymierzam się do kupna nowego. W internecie znalazłem Acera VN7-592G z procesorem i5, który by mi odpowiadał. Niestety naczytałem się też, że się grzeje podczas obciążenia. Zadania, które będę na nim wykonywał to przeważnie przeglądanie Internetu, oraz co jakiś czas program Photoshop, AutoCad oraz Solid Works. Chciałbym się dowiedzieć, czy  podczas takiego korzystania z laptopa będzie się on mocno przegrzewał, czy to nie będzie miało na to wpływu. A może jaki inny model z dobrym ekranem i parametrami polecacie do ok. 4500 zł? Co myślicie jeszcze o Asusie ROG 552VW (Z tego co wiem, to ma gorszy wyświetlacz i też się przegrzewa)?

Jest to bardzo dobry wybór, tylko jedno ale bardzo mało jest ich w sklepach ostatki wycofali go z produkcji. Jeżeli stary jeszcze jako tako działa wstrzymaj się z miesiąc i będa nowe laptopy z 1050.

W jednym ze sklepów internetowych znalazłem go właśnie w bardzo atrakcyjnej cenie, tylko właśnie trochę niepokoiły mnie te informacje o temperaturach podczas obciążenia. Tu mam jeden z testów: http://www.gaminglaptopsjunky.com/acer-aspire-vn7-592g-review-v-15-nitro-black-edition/.

Tylko że testowany model ma procesor i7, a z tego co wiem to i7 bardziej się przegrzewa niż i5.

 

 

Dziękuję za pomoc, zdecydowałem się na tego laptopa, temat do zamknięcia.