Acer włącza się czarnym ekranem

Witam słowem wstępu, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli umieściłem w złym dziale proszę o przeniesienie.Problem mój polega na tym iż wczoraj używałem jak zwykle laptopa (parametry na dole) nic się nie działo specjalnego, działał normalnie.Następnego dnia (tj dzisiaj) chciałem włączyć laptopa oczywiście bateria w środku + zasilacz (oryginalny),odpalam go “power’em” jak zwykle,ale widzę że coś jest nie tak, nic się nie pojawiło na ekranie,czarny ekran (nie podświetlony nawet)nic nie wyświetla po kilku restartach dalej to samo.Dodam że dmuchawa chodzi,diody świecą ,stacja się wysuwa, rozpędza płyte wszystko ok poza ekranem. Potem wpadłem na pomysł podłączenia do telewizora(kablem HDMI) nic nie pokazuje ani tu ani tu, nawet po kliknięciu Fn+F4 :worried:.Moje pytanie jest takie: czy mogę coś z nim zrobić na własną rękę ? Myślałem także nad wysłaniem na gwarancję do acer’a ale w gwarancji pisze że na hardware mam 12 mies a na soft 24 .Z tym że czytałem iż w krajach UE jest gwarancja na 2 lata bez względu na wszystko. Nie wiem czy to prawda i jak to działa proszę o pomoc.Z góry dziękuję Musio22 :frowning:

Parametry:

Windows 7 home premium 64-bit

AMD Athlon II X2 processor M300 (2.0GHz, 1MB L2 Cache

15,6" Hd Acer CineCrystal LED LCD

ATI Mobility Radeon HD 4570

Up to 2303 MB Hyper Memory

4GB Memory

320gb HDD

DVD-super multi dl drive

6-cell Li-ion battery

@EDIT

Nie wiem jak to się mogło stać jeżeli nic nie było widać nawet “pod światło” od rana próbuję cokolwiek zdziałać, bez skutków. W końcu koło 13:00 poddałem się ale zapomniałem go wyłączyć, zostawiłem go tak “samopas” teraz koło 14, wszedłem do pokoju i … zamurowało mnie … po przeczytaniu 10 tematów że karta grafy spalona itp nagle … działa !:D. Tak po prostu włączył się pokazało się okno wybierania profilu i zalogowałem się. Teraz mam jeszcze większe przeczucia że coś jest jednak nie tak. Jak sądzicie co to może być, jeszcze jedno Ikony w tray’u sie nie wyświetlają tzn są odstępy jak by tam były, nie można ich kliknąć, nie mają ikon. Teraz nie wiem czy mam śmiać się czy płakać :confused: Dodaje ss’a z tych iknon w tray’u.

beztytuukri.png

Uploaded with ImageShack.us

@EDIT

Korzystając z chwili że laptop włączył się zacząłem zgrywać na pendriv’a co ważniejsze pliki.Zauważyłem że ten pasek “pusty” pasek tray’a rozwija się prawie na full kiedy odłączam (wyjmuję z usb) pendriv’a .