Acpi


(Tomek Zamlynny) #1

Witam

Mój problem dotyczy się klawiatury, tzn. nie znam firmy tej klawiatury a w menadżer urządzeń wskazuje ze jest to klawiatura, klawiatura standardowa (101/102 klawisze) lub Microsoft Natura Keyboard, problem tkwi w tym ze nad kursorami są trzy klawisze (do wykańczania do hibernacji...) i te klawisze są nieaktywne, co mogę zrobić, aby to zmienić, skąd pobrać sterowniki?, dowiedziałem sie na forum o mojej klawiaturze i ze on ma pracuje pod APCI ze musze ułaktywnic w BIOS-e, ja posiadam AMI BIOS i pod funkcja POWER MANAGANMENT SETUP jest funkcja ACPI jest opcja włonczona na YES, i moje pytanie jest takiej treści czy moj problem jest związany z BIOS-em???? jak tak to prosze o wskazówki z góry dziękuj pozdrawiam


(lazikar) #2

A nie masz dodatkowego klawisza w prawym górnym rogu. Jak mam o nazwie Fn i dopiero po wciśnięciu tego klawisza razem z np. wyłączeniem komputer się wyłącza. :smiley:


(Damian) #3

Powinieneś wraz z klawiaturą dostać do niej sterowniki,bo w niektórych klawiaturach jest tak,że aby działały dodatkowe klawisze,niezbędne są stery.


(Xiao19) #4

ale jak to byla no-name oem to nic niedostaniesz niestety tak to jest mozesz sprubowac poszuac sterownikow wwiniw i podobna zainstalowac moze pujdzie a na 2 raz pros o sterowniki i niekupuj badziewia :wink:


(fiesta) #5

Aż tak zalazła Ci za skórę że chcesz ją wykończyć ?? :P:P:P :wink::wink::wink:


(Tomek Zamlynny) #6

hi hi hi


(Damian) #7

Widze Fiesta,że humorek dopisuje :smiley: To rzadko spotykane u Ciebie(bez urazy) :wink: Widocznie halny idzie,albo jakaś zmiana pogody...Przydałaby się,oj przydała :smiley:


(fiesta) #8

Mod tyż człowiek no nie :P:P:P


(Damian) #9

Dobrze,że mówisz,bo jeśli chodzi o Ciebie to miałem wątpliwości :smiley: :smiley: :smiley: .Dzięki za ich rozwianie :smiley:

Gorąco pozdrawiam z zimowej(co da się odczuć) stolicy Polski!


(Marsmo) #10

No co Ty Damian, że niby Fiesta bez poczucia humoru... :smiley: :smiley: :smiley: Toż to best off finezja! :stuck_out_tongue:

Ten modek nawet z niewinnego tematu klawiatury zrobi wtręcik, który będzie pączkował przez x rozwinięć, aż potem przyjdzie mój friend Asterisk i zgasi całą radość na starcie! :smiley: :smiley: :smiley:

Sorki Asterisk, to też finezja najwyższego lotu... :stuck_out_tongue:

A co do klawiatury, to się zgadzam... :smiley:


(Damian) #11

Asteriks swój chłop!!Jaki i Fiesta. Wieże że tli się w nich płomyczek poczucia humoru,który może przerodić się nie raz w porządny pożar :smiley: Obawiam się,że za sprawą takiej watry któryś MOD, zgasi,lecz tym razem nasze dobitne, aczkolwiek szczere posty :smiley: :smiley:

POZDRAWIAM!!


(Marsmo) #12

Jak zgasi :twisted: - to pozbawi tym samym wykwintnego smaczku tego forum - i będzie tym samym mdło i nijako, bo te posty, mimo wszystko wpływają na klimę forum i już... (ja to wiem, bo też to napędzam, żeby nie bylo nudno po prostu, a z pewnym zakręceniem).


(Golden Finger) #13

Tak czy inaczej , nie zapominajcie, że piszecie w dziale Problemy, więc proszę na temat, lub posty OT pójdą swoją drogą :twisted:

Pozdrawiam 8)


(Damian) #14

Musisz Kamaa dowiedzieć się jakiej firmy jest klawiatura i znać jej model. Po czym wyszukać na tej podstawie stery do niej. Na moje oko chodzi tu o stery.


(Asterisk) #15

Mało już pączkowania lub wtręcików w dziale Na Luzie

czy plotek na Shoutboxie ?

To Forum tematyczne - tedy nie zbaczajcie w krzaki.

Albo posty - w kosmos.