Acroba reader 5.0

Mam zaintalowane acrobat reader 5.0 i adobe reader 6.0

katalgi które posiadam w PDF automatycznie otwierają się w reader 6.0 a chciałbym żeby otwierały się automatycznie w reader 5.0.

Jak to zrobić?

pozdrawiam Leszek

prawym myszki na pliku --> Otwórz za pomocą --> Wybierz program --> poszukaj na liście jak nie ma to --> Przeglądaj i znajdź na dysku --> i zaznacz ptaszek “zawsze używaj tego programu do otwierania tego typu plików”

prawym myszki wyświetla-otwórz w programie acrobat 6.0

następnie nie widzę opcji “przeglądaj” - gdzie szukać?

Czytaj dokładnie co napisałem:

prawym myszki na pliku --> Otwórz za pomocą --> Wybierz program --> poszukaj na liście jak nie ma to --> Przeglądaj i znajdź na dysku --> i zaznacz ptaszek “zawsze używaj tego programu do otwierania tego typu plików”

no właśnie o to chodzi że nie jest napisane “otwórz za pomocą”

daj prawym myszy razem z shiftem (o ile dobrze pamiętam) a jak nie to z altem

ok! zrobione jak się należy a i tak otwiera się ta cholerna dla mnie 6.0 -stka (czyli wybiera sobie nowszą wersję)

a na pewno dałeś ptaszka przy “zawsze używaj tego programu do otwierania tego typu plików”?

Jak ci tak przeszkadza ta 6 to ją odinstaluj

na pewno dałem

Napiszę o co mi chodzi-mam katalogi w PDF części maszyn których używam (naprawiam) dla mnie do wyszukiwania 5-tka jest rewelacyjna,

ale niektórych katalogów nie można wydrukować, natomiast w 6 da się wydrukować.ale co do wyszukiwania 6-tka jest :cry:

Napisz może dlaczego tak uważasz?

Z jakiego korzystasz systemu?

:arrow: A siódemka?

:arrow: A alternatywa?

Alternatywa z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

Leszko proszę nazywać tematy konretnie - proszę zmienić tytuł.