Acronis True Image 2013 znikający backup

Mam problem z tym programem. Utworzyłem Acronis Secure Zone i na początku utworzyłem sobie jeden full backup. Potem pomyślałem sobie, że zrobię sobie drugi backup partycji, który będzie co jakiś czas sam się aktualizował (przyrostowy). Z Full Backup nigdy nie miałem żadnego problemu, ale gdy wybiorę Incremental, diferental lub wg. wersji, to niby na początku utworzy ładnie, ale po tygodniu gdy odpali automatyczny backup a ja to przerwę, to podstawowa wersja backupu po prostu znika jakby została usunięta. Przecież to powinno działać na tej zasadzie, że pierwsza wersja jest nietykalna a do niej są dobudowywane następne. Przez to został mi tylko samodzielny (full) backup zrobiony bezpośrednio po instalacji systemu a ten drugi (typ incremental a potem wg. wersji) z całym systemem szlag trafił - po prostu wyparował a w programie pisze, że nie może znaleźć pierwszej wersji tej kopi. Ja go nie usunąłem a na dysku jest kilkadziesiąt GB wolnego więc niemożliwe było automatyczne usunięcie z powodu braku miejsca. Używa ktoś z was tego programu?