Acronis True Image - obraz systemu na pustej partycji?

Witam. Padł mi XP. Mam dwa dyski:

1 - SATA (padł mi windows)

2 - ATA (mam tutaj systemu XP)

I teraz. Dajmy na to, że na dysku 1 mam partycję C: (NTFS) całkowicie sformatowaną - czystą. Robię obraz partycji systemowej C: na dysku nr.2 (ATA) - tam system jest nowy, raptem sterowniki i SP2 jest zainstalowany. Czy jest możliwe zamontowanie tego obrazu na tej sformatowanej partycji C: na dysku 1? Nie mam płyty z systemem i chciałem ogólnie zaoszczędzić na czasie. Do wykonania tego chcę użyć programu jak w temacie gdyż mam wykupioną licencję :twisted: (ew. mogą być jakieś propozycje)

Pozdrawiam

z moich doświadczeń to tak. Acronis mi przywracał ładnie system jeśli na partycji był uszkodzony windows i sprawny MBR. Jak formatowałem partycję i następnie Acronisem przywracałem system to komputer nie chciał wstać z powodu braku Windowsa. Nie wiem czemu tak. Zaznaczałem aby przywrócił system i MBR.

Jeśli chcesz obraz innej partycji C przywrócić to można, po prostu musisz odpowiednio dopasować ile miejsca ma zajmować ten obraz. Tam masz opcje do zwiększania pojemności partycji. Albo partycje C na dysku 1 i 2 masz o takiej pojemności.

Czyli w opcjach mam zaznaczyć żeby jeszcze MBR skopiował? I potem na czystą partycję? Czy nadpisać tego zepsutego windowsa xD?

Nie ma znaczenia czy partycja jest pusta czy też jest na niej stary system. Jeśli jest coś na partycji to i tak ją nad pisze i nie będzie po tym śladu.