Acronis True Image (Problem)

Witam mam problem, posiadam Acronis True Image Personal wersja 9.0 lecz nie moge zrobic obrazu wybranych folderow lub plikow (pisze ze nie mam odpowiedniej wersji). Problem w tym ze nie wiem ktora wersje sciagac (ja mam personal) jak ktos wie to niech mi poda odpowiednia wersje (nazwe lub bezposredni link).

P.S Nie podawajcie mi linkow do Acronisa 10 lub 11. I szukalem w opcji szukaj ale nie doszukalem sie odpowiedniej wersji.

Jak chcesz mieć taką możliwość to musisz kupić pełną wersję Acronis True Image 9.0 chociaż chyba obecnie to nie będzie łatwe albo i niemożliwe bo obecnie sprzedają z tego co widzę 11,personal to wersja “okrojona” kiedyś była dołączona do gazety komputerowej.

http://www.idg.pl/ftp/pc_10529/Acronis. … .3567.html

wszystkie produkty acronisa dołączane do gazet okrojone są z wielu funkcji i moim zdaniem nie opłaca się ich nawet instalować sam miałem kilka gazetowych produktów acronisa i zaraz po instalacji je wywalałem bo miały zablokowane jakąś połowe funkcji w stosunku do komercyjnego odpowiednika i raczej nic nie zrobisz o funkcjonalności produktu decyduje jaki klucz wpiszesz

I na tym polega urok gazetowych aplikacji, a co do wyżej wymienionej akurat ją mam z gazety , pozwala na utworzenie dysku startowego i utworzenia obrazu partycji systemowej.

W razie problemów w kilka minut mamy przywrócony system co jest b.wygodne, a czy warto instalować ? to zależy czego oczekujemy

Problem polega natym iż zazwyczaj jest informacja o pełnej wersji a że okrojona informacji brak.

@edit

Aha mam jeszcze jedno pytanie jeśli zrobiłem botowalną płytkę w Acronisie 9 to w Acronisie 11 też ona będzie działać czy muszę od nowa wypalać nową botowalną płytkę w Acronisie 11?

Pingol , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Nie będzie działać musisz wypalić nową.