ActionScript we Flashu

Muszę zrobić prezentację we Flash-u. Prezentacja ma się ta składać z kilku plików .swf. Poszukuję Action script-u który sprawi mi takie przejście tj. Mam w jednym folderze plik “start.swf” i “koniec.swf” i potrzebny mi taki skript aby jak kliknę na przycisk w spliku start.swf uruchomił mi “koniec.swf”

PILNIE POTRZEBNE

on (release) {

getURL("//sciezka na serwer//koniec.swf");

}

nieprosciej zrobic kilka scenek:?

ze jak klikasz to ci idzie do nastepnej:?

Niby tak, ale mam walniętego gościa od infy i akurat zażyczył sobie aby to było w taki sposób :?

Nie wiem jak z nową wersją flasha, ale w starszych niektóre prezentacje ze scenami lubiły “nie działać prawidlowo”. Lepiej jednak bazować na rozwiązaniu wczytywanych plików swf.

Czyli ktoś, kto usiłuje wyciągnąć od kogoś więcej i czegoś nauczyć jest walnięty ?? Gratuluję podejścia do sprawy.

:?

Wybacz, ale go nie znasz… Mógłbym wiele o nim pisać, a dokładniej o tym czego on nie umie. Jeżeli o niego chodzi to z flasha pokazał nam podstawy czyli jak dodawać klatki:P Jak na to patrzeć to w podsumowaniu wynika, że nie ma go na 75% lekcjach, a cały rok jedziemy i ćwiczymy Word-a, dopiero w ostatni miesiąc wzieliśmy flash-a (i tak wiele nam nie pokazał z niego). Nie lubię mówić źle o nauczycielach, ale przy nim się niczeg nie nauczysz.