Active directory na serwerze, kilka komputerów poza domeną

Mam takie problem, otóż na serwerze działa AD i jest wpiętych około 8 stanowisk z W10 Pro, niestety jeden komputer ma wersje Home, i nie jestem w stanie go wpiąć do domeny w tym momencie nie jest to też konieczne. Na serwerze jest zainstalowany program który wymaga od klienta pod mapowanego folderu,
No i teraz u wszystkich klientów którzy są normalnie wpięci do domeny podmontowuje folder a login i hasło podaje taki jak użytkownik ma w domenie (AD) działa ładnie. Natomiast tego który jest poza domeną podmontowałem mu folder z loginem i hasłem Administratora . Co się stanie jak za kilka dni zmienię hasło Administratora, czy folder mu się odłączy ? i trzeba będzie ponownie połączyć i klepnąć nowe hasło?

Utwórz konto użytkownika w domenie, ktore nie będzie należało do żadnej z grup administratorów.

Po zmianie hasła, przy próbie dostępu do zmapowanego dysku system będzie prosił o podanie hasła.

Opcje masz dwie: 1. Po zmianie hasła od razu zapisujesz je w menedżerze poświadczeń; 2. Dla tego użytkownika ustawiasz “Hasło nigdy nie wygasa”.

A skoro zrobiłem to przez konto Administratora i dałem (zapamiętaj hasło) , to po zmianie hasła Admina ten dysk samoczynnie sie rozłączy?

Tak, rozłączy się.
Bardzo nierozsądne korzystanie z konta administratora.