Active Virus Shield AOL Powered by Kaspersky

Witam! Mam zainstalowany program antywirusowy taki jak widzicie w temacie i mam z nim problem. 30 sierpnia zrobil ostatnią aktualizację definicji wirusów i teraz prosi o manualna aktualizację. Gdy dam manuala to pojawia się taki komunikat: UPSATE FAILED: INCORRECT SIGANTURE.

Pomózicie, skąd mogę ściągać definicje wirusów do tego antywira?? Bylem na stronie aola ale nie mogłem albo "nie umiem tego znaleźć.

Jeśli któs by mógł pomóc byłbym bardzo dźwięczny

Hej. Pozostanie ci tylko zmiana antywirusa. Też miałem AOL-a i już mi nie pobierał aktualizacji. Poprostu zmieniłem antywirusa i nie czekałem dalej. :slight_smile:

A usunięcie go i zainstalowanie ponownie, czyszczenie rejestru…Nie pomaga :?:

Nie sądzę aby pomogło :slight_smile:

u mnie dziala do dzis

aol na bazie kasperski lab będzie aktualizowany do końca roku , obecnie nawiązali współpracę z mcafee

u mnie nadal upload automatyczny

witam, mam ten sam problem. Wydaje mi się, że w związku z przejściem AOL z Kaspersky na Mc Afee częśc antywirusów nie będzie się aktualizowała z czysto marketingowego punktu widzenia. Szkoda że nie można aktualizować z pliku - sprawa byłaby rozwiązana. Żal, bo kaspersky moim zdaniem jest najlepszy na rynku. Jeśli ktoś coś wymyśli - prosze o info.

Niestety, wymyślić nic się nie da. Instalowałam ten program u siebie i u kilku osób, wielu znajomym go poleciłam, ale u wszystkich padła aktualizacja. Z nową wersją opartą na McAfee są takie schody (głównie z założeniem konta na AOL), że szkoda czasu się w to bawić, a skończyć może się podobnie. Pozostaje tylko zmiana AV na inny.

Dziwne.

Ja mam bazę z przed 1 godz.

Sam się aktualizuje, nie ma problemu.

Ale co do tego, że aktualka ma być tylko do końca roku to troszkę lipnie.

W sumie mam F-Secure IS 2006, ale to straszny muł (potrafi pożreć 150MB ramu).

Czyli, albo kupić Kasperskiego, Noda, albo AntiVir PE.

Ja osobiście kupił bym Avirę.

Ale możesz mieć za darmo wersje na pół roku.Poczytaj w komentarzach na wortalu.