Ad-adware wykrywa dziwne spyware

Siemka ad-adware wykryło mi dziś (skanuje codzień) 100 nowych grożnych zagrożęń , większość 98 to jest BPS SpywareRemover(Indeks TAC:3):92 łącznie referencji nie wiem skąd to sie wzieło nic nie instalowałem może mułek coś złego zassał, możecie mi powiedzieć co to jest iczy usuwająć to niczego dobrego nie strace. pozdr :frowning:

najpierw wrzuć logi z hijackthis i silentrunners: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 14:16

silentrunners nie mam i nie moge zainstalować bo na twardym został 195MB

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 14:19

spybot nic nie znalazł

Plik na czerowno z dysku wywalasz. Oczywiście w awaryjnym i z wyłączonym przywracaniem. Wpisy kasujesz Hijackiem.

przydałby sie log z silentrunners. jeżeli nie masz miejsca, to może wywal jakąś gre, opróżnij kosz… itp.

no i ? ten skrypt ma 292 Kb :?

już instaluje jak wejść do awaryjnego , wiem ze głupie pytanie

podczas uruchamiania kompa naciskaj F8

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 14:34

nie jestem pewien czy go nie obciełem bo pierwszy raz tego używam a tak to co to jest ten PowerReg Scheduler.exe i skąd sie u mnie wziął

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 14:36

myszak a te wpisy to mam oba skasować Hijackiem

wpisy - i.mnoga = 2 wpisy :stuck_out_tongue:

matio91 ,ja nie jestem moderatorem itd,ale przestan gadac takie bzdury z tym liczba mnoga itd!!Albo odinstaluj gre zeby zainstalowac silent runners…bo to jest lekko zenujace…

pytał sie czy oba wpisy wywalić hijackiem to mu odpowiedziałem

co do wywalenia gry: musiał zwolnić miejsce to mógł wywalić gre, lepiej jak by wywalił c:\windows? :evil:

wpisy Hijackiem. Natomiast plik masz odszkujać i ręcznie wywalić z dysku. Wtedy daj nowe logi. :slight_smile:

przestań pociskać farmazony. Napisał, że ma 192 Mb wolnego a SR wymaga 192 Kb. :twisted:

:mrgreen:

matio91 on sie pytal co to jest i skad sie wzial,a nie czy wywalic…bo to czy wywalic to mu myszak napisal.

Interpretacja słów…(trudne zagadnienie)

wklejamloga po usunięciu bo za cholere teraz tych wpisów w logu nie moge znależć - usunąć

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 15:51

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 15:52

daje też to drugie i zaraz jeszcze raz przeskanuje ad-adware

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 15:53

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 15:58

i jak

Ja tu już nic nie widzę :slight_smile:

Możesz jeszcze zrobić sobie skany ad-awerem, spybotem lub pestpatrolem. :slight_smile:

Ale w logach nic nie widać.

ad-adware nadal to wykrywa: BPS SpywareRemover(Indeks TAC:3):92 łącznie referencji mam to teraz za jego pomocą usunąć

takie coś mi ad-adware pokazuje i tego jest ponad 90 jak narazie mam to w kwarantanie

Chłopie jeszcze raz zobacze bzdurne posty w twoim wykonaniu, od razu informuje cię że to bedzie ostatni post napisany na tym forum :evil:

A jak narazie otrzymujesz ostrzeżenie za otowanie w działach technicznych :evil: :evil:

kuz 5 ten post to do mnie czy do matio91