Ad-Aware 2008

Proszę wytlumaczie mi Ad-aware instalowany z vortalu ,gdzie komunikat mówi o wykorzystywaniu z opgraniczeniami komercyjnymi jest wolne a jakm komunikat o wygsnięciu licencji za kilka dni. Dlaczego? Co zrobić aby można z niego bylo dalej korzystać .

Jeżeli pobrałeś stąd … to oprogramowanie jestdarmowe :smiley: Tylko nie możesz go wykorzystywać do zysków osobistych.

pobrałam program z linku stąd i mam informację licencja 20 dni Dl;aczego?

Pobieram plik z vortalu czyli Ad-Aware 7.1.0.8 a instaluje się 7.1.0.10 pozatym ma dalej napis -TYPE :Plus Edition.(co to za typ)

Poniżej zaś napis licencja 20 dni .Czy po tych dniach trzeba odnowa instalować program.Czy będą aktualizacje.

U mnie też tak było jak miałem Ad - Aware. Wyświetlała mi się trailowska wersja Plus, która działa 30 dni a potem trzeba odinstalować program i zainstalować jakiś inny - np. Spybot S&D.

Przecież na vortalu podobno jest wersja pełna .Skąd w takim razie ten trial?

kalina , na vortalu jest wersja free, czyli taka w której nie działa osłona w czasie rzeczywistym Ad-Watch.

Po zainstalowaniu Ad-Aware, w ramach promocji można sobie potestować wersję PLUS z takową ochroną przez 20 dni, po czym wraca się z powrotem do wersji free. 8)