Ad-aware wykrył problemy?

ad-aware wykrył u mnie takie o to problemy Windupada -malaware , windupada klucz rej. malaware wind plik i co chwila malaware i trancking ie cache jest tego aż 29 szt . Pytanie usunąc to czy nie jak usunąć to które

Przenosze >>> Bezpieczeństwo

jesli ad-aware cos znajdzie to usuwasz ,a szczegolnie te wpisy o ktorych wspomniales wyzej

usun i raz jeszcze przeskanuj :smiley:

Wykasuj, potem warto loga z Hijacka dać.

avast wykrył trzy trojany win 32 trojan-gen[other] dałem do usuniecia , narazie jest dobrze , adaware i spyboot juz nic nie wykazuja

Mogą się ukrywać a potem będzie :shock:

hm nie potrafie wkleic loga chociaz szukałem info ale nie znalazłem z info na temat hijackthisna tej stronie nie ma chyba zagrożenia ale ale…???

Ściągnij :arrow: HijackThis 1.99.1

Odpalasz program i klikasz Do a system scan and save a logfile następnie automatycznie wyskoczy dokument tekstowy którego całą zawartośći wklejasz na forum

dziekuje za pomoc odpalenie nie stanowiło problemu , ale tej zawartości nie potrafie wkleic na forum , przykro mi ale tego problemu juz nie przeskocze .Pozdrawiam

Pobierz hijackthis 1.99.1 i zrób log przez naciśnięcie “Do a system scan and save a logfile”, zapisz ten log np. na pulpicie, a zawartość skopiuj i wklej na forum :stuck_out_tongue:

prosze o usuniecie moich postów na ten temat .Pozdrawiam

Niestety nie jest to możliwe. Temat straci sens.

QRDE człowieku LOG otwiera Ci się w notatniku dajesz Edycja->Zaznacz wszystko; Edycja->Kopiuj.

potem jak pieszesz posta dajesz LPM w miejscu gdzie piszesz i dajesz wklej…

Czy to takie trudne?? !!

Tak na marginesie dziekuje za usiłowanie udzielenia pomocy jednak to jest dla mnie trudne i proszę moderatora o zamkniecie tego tematu , bo tylko wpadam w kompleksy . ale kiedy usiłuje sciągnąc z posta z dnia 31.01.2005 hijack this od boczi to wchodzą mi reklamy hoteli , to tak na marginesie .Pozdrawiam i dziękuje

Ale tutaj masz dobrego linka

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=55&id=730

A jak wkleić to dałem wyżej

ps. nie poddawaj się tak łatwo…