Ad-Aware znalazł groźny obiekt, jak go usunąć?

Po skanie Ad-Aware wykrtyto groźny obiekt, i nie moge go usunąć, tzn daje do do kwarantanny i później usuń ale po ponownym skanowaniu znów jest. Jak sie tego pozbyc i czy to jest groźny obiekt rzeczywiście?

40750481ce7.jpg

Logi HijackThis:

Dzięki i życze Wesołych Świąt

Wyczyść Cookies’y

groźne to nie jest, to tylko ciasteczko, pewnie wchodzisz często na jakąś stronę która zostawia Ci to w tym folderze. Jeżeli bardzo Ci to przeszkadza to wyłącz zapisywanie cookies w opcjach swojej przeglądarki, ale niektóre strony mogą wtedy działać nieprawidłowo, szczególnie jeżeli zapisujesz w przeglądarce hasło i login do jakiejś strony

może głupie pytanie ale gdzie ?

Log czysty.

W katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_konta\Cookies znajdują się pliki cookie. Jednak są one całkowicie nieszkodliwe i nie musisz się nimi przejmować. Po usunięciu ich możesz stracić np. autologowanie na forach internetowych etc. i będziesz musiał to ustawiać ponownie…

Wyczyściłem ten plik Cookies ale dalej po skanie to wykrywa.

Została tylko ikona All Playera , wszystkie txt wyczysciłem.

Dodam ze wczesniej tego nie wykrywał nawet jak były te pliki w cookies.

Przeczyść kompa CCleaner’em.

Dzięki, wyczyściłem wszystko tym CCleaner’em i juz Ad-Aware nic nie wykrywa. Siedziałem nad tym do tej godziny bo nie dawało mi to spokoju skad sie to bierze :mrgreen:otwierałem pokolei najczesciej odwiedzane strony i za kazdym razem skanowałem bez rezultatu. Nastepnie otwarłem GG i tu niespodzianka, ten plik txt pojawił sie w folderze cookie. Wczesniej tez pewnie bym to wyczyscił Ad-Aware ale jak mogłem to zrobić jak GG miałem cały czas wł. i syf sie pojawiał zaraz znowu.

Dziwi mnie tylko ze tak nagle sie to pojawiło przez GG jak staram sie czesto skanowac kompa i nigdy nic nie wykrywało.

A może ktoś wie jak zablokować ten plik txt.hitgemius[2] w cookies?

I jeszcze jedno pytanko, czy CCleaner’em można wszystko usunąć jesli coś znajdzie w zakładce WINDOWS --> IE, WE, SYSTEM, ZAAWANSOWANE i w zakładce PROGRAMY? Nie bedzie miało to wpływu na prace kompa?

Bo jeśli chodzi o PROBLEMY to zrobiłem to co proponował o później coś było nie tak z kartą sieciową BELKIM ale naszczescie była kopia zrobiona.