Ad-Hoc i Nokia E65

Witam. Posiadam komputer z Win7 x64 z wbudowana kartą WLAN dokładnie -> Realtek RTL8187 Wireless 802.11b/g 54Mbps USB 2.0 Network Adapter i telefon Nokię E65. Karta WLAN w komputerze jak i w telefonie działają bez zarzutu jednak razem nie chcą współpracować w trybie Ad Hoc. Tworzenie sieci działa, ICS działa jednak po podłączeniu obu klientów do sieci karta sieciowa w komputerze wysyła pakiety lecz żadnych nie odbiera a w telefonie wyświetla się komunikat Brak odpowiedzi bramy. Próbowałem wszystkich możliwych kombinacji, nawet z odinstalowanym firewallem i nic :confused: Za każdym razem to samo. Wygląda to tak jakby telefon nie wysyłał żadnych pakietów do komputera. Spotkał się już ktoś z Was z takim problemem? Jeżeli chodzi o doświadczenie w sieciach bezprzewodowych to nie jest dla mnie nowy temat jednak z tym nie mogę sobie poradzić :slight_smile: Z góry dzięki.

Posiadam również E65 za pomocą którego korzystam czasami z sieci. Zobacz sobie program Joikuspot myślę ,że rozwiąże on twoje problemy.

No tak tylko, że Joikuspot udostępnia połączenie internetowe z telefonu do PC, a mi bardziej zależy żeby to z PC był internet w fonie :slight_smile: