Ad-hoc siec niezidentyfikowana brak dostepu do internetu

Witam, otoz moj problem polega na sieci ad hoc z ktorej korzystalem by dzielic internet z komputera stacjonarnego na laptop oraz ipod. Nie bylo mnie przez weekend w domu, wracam a tu siec nie dziala :o . Grzebalem w udostepnianiu internetu itp. Gdy nakieruje na ikone kolo zegarka (ta od polaczen sieciowych) Mam informacje “Siec niezidentyfikowana brak dostepu do internetu”. Prosze o jakas rade jak temu zaradzic poniewaz zawsze tworzylem siec i od razu dzialalo. Wspomne tez o komunikacie ktory wyskakuje gdy podlaczam laptopa do sieci ad hoc ktora zostala stworzona na komputerze stacjonarnym. “System windows wykryl konflikt adresow IP”. Karta sieciowa jest wlaczona.

Sprawdź ustawienia routera. Pokaż wynik polecenia:

ipconfig /all

Masz utworzoną grupę roboczą ?

W jaki sposób łączysz się z Internetem? (ADSL, WiFi od lokalnego dostawcy, “kablówka”)

mam karta tunelowa: Oraz masa informacji na kazdym mam DHCP wlaczone: nie i autokonfiguracja wlaczona

stan nosnika odlaczony.

Lacze sie poprzez modem usb taki jak ma sie najczesciej w laptopach. Zawsze wlaczalem siec ad hoc kreatorem windows 7 (skonfiguruj nowa siec itd itd) mam karte wifi wbudowana w komputer w tym napewno nie ma problemu, mysle ze to moze w ustawieniach cos sie zmienilo i dlatego nie dziala. Odnosnie grupy roboczej, czy mozesz wytlumaczyc to troche dokladniej? Komputery sa w tej samej sieci ad hoc.