AD - komunikat przy logowaniu użytkowników.

Dzień dobry, mam pewien problem, potrzebuję ustawić komunikat przed logowaniem użytkownika do domeny, udało mi się to ustawić w tym miejscu:

Moje pytanie jest takie, jak ustawić taki komunikat dla danej grupy użytkowników a nie dla wszytskich?
Ponieważ mamy dwie grupy, ale komunikat pojawia się na wszystkich komputerach a potrzebuje żeby tylko dla jednej grupy był widoczny.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam

Sposób rozwiązania zależy od tego jak masz zbudowaną strukturę w domenie. Najlepiej stworzyć sobie jakąś główną jednostkę organizacyjną i w niej jednostki organizacyjne odpowiadające nazwą wydziałów, grup czy jak tam chcesz. Tam dla ułatwienia można dodać np. kolejne jednostki organizacyjne np. Computers i Users, w których będą znajdowały się komputery lub użytkownicy danej grupy. Następnie uruchamiasz zarządzanie zasadami grupy na kontrolerze domeny, w Obiektach zasad grupy tworzysz sobie nową zasadę grupy, ustawiasz co tam chcesz i tworzysz link do niej w odpowiednim miejscu w strukturze np. jednostce organizacyjnej. Wtedy zasada ta ma zastosowanie tylko dla tej jednostki organizacyjnej. Wkleję Ci przykład jak to u mnie wygląda;

obraz

Poczytaj tutaj:
Zasady grupy (GPO) na przykładzie Windows Server 2008 R2 – przekierowanie folderu