Ad muncher - konfiguracja + filtry


(Masaj) #1

witam,

Jak ustawic AD-M v4.92 Build 32700/3618 by wykorzystac najlepiej tzn. max. jego mozliwosci w usuwaniu reklam i wszelkich innych zbednych elementow - usuwanie reklam w video ( na poczatku), stronach www. itp.

W Operze jest wyrazny txt na stronie w miejscu zablokowania elementu - odnosnik html do reklamy z podpisem "Muncher" , nie ma tego w FF5 , zamiast tego puste białe pole- jak to zmienić

Gdzie mogę znalezć filtry do Ad-M i czy Ad-M można dodać do menu pod PPM przeglądarki FF5 , Opera 11.10

Nie wiem czy to możliwe, ale jak ustawić Ad- M by blokował reklamy w Iplii 2.2.3 w przed odtworzeniem wybranego materiału filmowego ?


(Pawko86) #2

Ad Muncher sama aktualizuje filtry reklam i blokuje według tych fitrów, wystarczy żeby tylko był uruchomiony ,na początku musi mu sam aktualizować bo ma ustawione żeby pobierał filtr raz na tydzień ( zakłada Options kolejno Upadtes klikasz w Check now wybierasz listę klikasz load selected updates.

Co do ipii to zakładka options kolejna zakładka filter targets po prawej stronie masz listę aplikacji wybierasz swoja iple klikasz przycisz Filter dajesz apply i powinno blokować reklamy zresztą każdy program który tam wrzucisz

Pozdrawiam