Adapter Bluetooth - Audio (Jack lub RCA) - Pomoc w wyborze

Poszukuję adapteraz Bluetooth -> Audio (jack albo RCA). Szlag mnie trafił po trzecim lutowaniu kabla, ciagle targanego aby podłączyć telefon do głośników. A jak zrobię to bezkablowo to nie ma co lutować! :smiley:

Zrobiłem mały research i znalazłem dwa urządzenia, jedno Philips a drugie Logitecha. Iiii… to wszystko. Dziwne trochę.

Macie jakieś zdanie o tym? Możecie coś polecić? (razem z miarę tanim sklepem :wink: )

Też miałem problem z kablami :wink:

Również wybierałem między Philipsem i Logitechem. Chciałem, żeby to urządzenie było zarówno nadajnikiem, jak i odbiornikiem - takie rozwiązania ma np. Nokia ale cena 2x wyższa. Więcej takich urządzeń znajdziesz na stronach MM w tej samej kategorii co wymienione wyżej.

Kupiłem parę dni temu Philipsa - bo ładniejszy :smiley:

Trochę za lekki, dołączony kabel (chyba około 30cm) RCA-Jack może go ściągać, podobno pamięta 8 sparowanych urządzeń (nie sprawdzałem).

Używam z laptopem, nie zauważyłem problemów ze zrywaniem połączenia.

Zarówno nadajnikiem jak i odbiornikiem? Czyli co ma robić, bo nie rozumiem za bardzo :wink:

Znalazłem jeszcze całkiem fajnie wyglądającą wersję Belkina, można dorzucić do zestawienia.

A co do laptopa: słyszałem, ze bez sterowników nie_od_MS nie ma co podchodzić (drastyczne spadki jakości). Mam laptop Asusa z Windows 8 Pro 64bit. I bardzo chciałbym uniknąć tego programu od Toshiby, bo zawsze doprowadzał mnie do szału.

Przeniesione z działu Na luzie :slight_smile:

To znaczy, że miał wejście liniowe i mógł nadawać dźwięk przez BT oraz wyjście liniowe, dla dźwięku odebranego przez BT.

Używałem głośnika Nokii na BT, do odbioru radia internetowego w pracy - dongle BT (taki z allegro za 5zł) działał dobrze na sterownikach systemowych na Win7.

Tego Philipsa nie bardzo mam jak sprawdzić pod windowsem. W Ubuntu działało ‘Out of the box’.