Adapter bluetooth do ds4

Witam, ostatnio zakupiłem dualshocka 4, niestety muszę grać przez kabel ponieważ mój komputer nie posiada bluetooth. Zaczynam mieć dość tego kabla bo w czasie gry odłącza mi się i musze restartować całą grę. Szukam sposobu na podłączenie pada przez bluetooth, słyszałem o różnych adapterach od Sony ale nie wiem czy jest to skuteczne warte uwagi itp. Oczekuję opinii i rad. Pozdrawiam

Powinno chyba działać z każdym Bluetooth. Ja polecam Asus BT400 na USB :slight_smile:

To lepiej kup SONY bo musi obsługiwać odpowiedni protokół , a sterowniki systemowe podejrzewam , że nie wystarczą .

Cytuję ze strony PlayStation:
Wzbogać swój PS4 o aplikację Gra zdalna
Korzystając z aplikacji Gra zdalna, przeznaczonej na komputery PC i Mac, możesz strumieniowo przesyłać swoje ulubione gry z PS4 do komputera. Bezprzewodowy adapter USB do kontrolera DUALSHOCK 4 znacznie to ułatwia – dzięki technologii Bluetooth możesz bez problemu korzystać z wszystkich intuicyjnych funkcji bezprzewodowego kontrolera DUALSHOCK 4.
Żeby grać przez ten adapter muszę mieć chyba także ps4.

Bardzo prawdopodobne, że trzeba mieć też PS4, a pozatym adapter Bluetooth od Sony na 99% będzie droższy niż ten od Asusa, a sparować się powinno.

Potrzebne mi jest coś żeby bluetooth był dopasowany do pada czyli bluetooth 2.1+EDR