Adapter bluetooth do wieży Philips MCM 2150

Witam posiadam wieżę marki PHILIPS model MCM 2150 niestety nie posiada ona wbudowanego modułu bluetooth. W internecie można znaleźć różne adaptery bluetooth i zrobić upgrade sprzętu. I tu moje pytania : czy do tej wieży można dokupić taki adapter? Służył by głównie do Spotify, jaki polecacie, czy ten byłby odpowiedni ? Budżet to ok. 100 zł

Za wszelkie informacje dziękuję, pozdrawiam :slight_smile:

WOW! nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje!
Taki adapter powinien ci zadziałać, tylko zadbaj o zasilanie z USB i połączenie AUX e wieży. Jeśli wieża nie ma AUX / wyjścia audio, to tego adaptera nie wykorzystasz.

Dzięki za szybką odpowiedź :slight_smile: Nie orientujesz się może czy są takie adaptery bez wykorzystania AUXa? Moja wieża oczywiście posiada i AUX i USB ale nie wystarczyło by tylko podłączyć pod USB?, ten który podałam wcześniej musi być koniecznie podłączony też pod AUX? Chodzi mi o coś takiego:

Tak, musi być, gdyż trzeba jakoś przesłać sygnał audio do wieży z np. telefonu. Telefon parujesz z tym adapterem, który jest podpięty do jakiegoś zasilacza USB i do wejścia AUX w wieży.

[EDIT]

Po obejrzeniu załączonego video stwierdzam, że są takie adaptery, ale dziwię się w jaki sposób to przesyła audio do wieży. Czyżby najpierw zapisywało w jakimś buforze, a potem odtwarzało tak, jakby to był plik MP3 zapisany na Pendrivie?

1 polubienie

Witajcie, kupiłam wyżej wymieniony odbiornik z Allegro, dziś przyszedł, powiem tak spełnia swoje zadanie w 100 % jakość odtwarzanej muzyki bardzo dobra. Jednak miałeś rację blumberplumber musi być podłączony AUX inaczej nie słychać dźwięku. Ten na filmiku z Youtube to jeszcze jakiś inny jest. Pozdrawiam i dzięki za szybkie odpowiedzi :slight_smile: