Adapter Bluetooth --> Jack

Witam!
Szukam jakiegoś sprzętu który pozwalałby mi na odtwarzanie muzyki z telefonu w samochodzie. Kupić planuję na AlieExpress lub Gearbest. Aktualnie dwa produkty mnie zaciekawiły

  1. https://www.gearbest.com/car-charger/pp_1596534.html Roadmi 3S
  2. https://www.aliexpress.com/item/BlitzWolf-Bluetooth-V4-1-Car-Handsfree-Music-Receiver-3-5mm-AUX-Audio-Adapter/32674039782.html BlitzWolf Bluetooth V4.1 Car Handsfree Music Receiver
    Ceny są podobne, bardziej podoba mi się produkt od BlitzWolf, ze względu na całkowitą bezprzewodowość.
    Czy ktoś z Was spotkał się z takim urządzeniem? Czy jakość dźięku spada mocno?

Siema,

dobre modele dobrałeś. Oba są polecane.

Pokazałeś 2 różne urządzenia:

  • Pierwsze to transmiter - strumieniujesz muzykę przez BT do Roidmi, a następnie wyszukujesz go na falach radiowych. Podobno działa to całkiem dobrze i ma przyzwoite opinie.
  • Drugie to urządzenie o które pytasz w temacie, czyli adapter BT do Jack, czyli złącze Aux w aucie.

To drugie rozwiązanie sprawdza się przyzwoicie, choć sam mam najtańsze urządzenie BT - https://www.aliexpress.com/item/Hot-USB-Bluetooth-Music-Audio-Receiver-Adapter-3-5mm-Stereo-Audio-to-Speaker-Sound-Box-for/32361145297.html podłączone do emulatora zmieniarki to moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.

Właśnie kurcze nie mam USB w radyjku, starszy model, tylko AUX. Ale opcja fajna.
Dziękuję za opinię, zdecydowałem się na BlitzWolfa Bluetooth. Teraz tylko miesiąc czekania i będzie można potestować :wink:

Szkoda, że nie ma Aptx ani AAC. Kiedyś kupiłem taniego dongla zasilanego z USB, jakość była niestety tragiczna. Raz, że fatalny DAC, a dwa, że kodek tylko SBC. No i słychać było różnicę z kablem.
Teraz wróciłem do tematu bo dostałem zestaw słuchawkowy na BT od Sony razem z telefonem - i jakość jest rewelacyjna, nie do porównania. Niestety nie sprawdza się tak jak bym chciał, bo nie wyłącza się razem ze zgaszeniem silnika, tylko działa dalej na baterii. Dlatego zamówiłem z Ali takie cudo:

Zobaczymy jak się sprawdzi :slight_smile:

To USB jest tylko zasilaniem, więc idealnie do ładowarki w zapalniczkę.