Adapter do słuchawek z 2,5mm na 3,5mm

Kupiłem taki adapter

http://www.allegro.pl/item292755815_ada … kazja.html

Taki sam w Kaliszu, w komisie… Gościu mówił, że będzie działało… Nie wiem czemu ale mi nie chcę działać !!

jak kupiłeś go w komisie to jest używany i prawdobodobnie kupiłeś go uszkodzonego :stuck_out_tongue:

Ale kupiłem w komisie, we foli L:P wiec nie uzywany co do drugie punktu to byc moze

A gdzie kupic nie uszkodzony

To jest taki komis telefoniczny, maja tam nowe i uzywane telefony, nowe obudowy, pokrowce i taki pierdoly

Idź do zwykłego sklepu elektronicznego i kup a nie w jakiś komisach.

mariusz9a , bedzie działało ?? A powiedz mi jak z wejściem do telefonu… Ja na słuchawkach(jeden głośniczek) te org. co dostaje się w pudełku razem z telefonem, to one mają inne wejscie… Jakiś takie trzy gumeczki, a ja mam dwa… To tez moze byc spowodowane… ??

Jeżeli fon to Nokia to trzeba się nagimnastykować żeby fon wykrył słuchawki. Spróbuj włożyć jacka pod innym kątem.

Ten 3 pasek (gumka) na bolcu jacka w fabrycznych słuchawkach obsługuje mikrofon, dlatego jest właśnie problem z włożeniem adaptera, który ma tylko 2 paski.

OK. wszystko załatwione, poszedłem do gościa do jakiegoś sklepu gdzie są komórki i akcesoria, i gosciu ma orginalny adapter do nokii(w opakowaniu nokii) wiec kabelek(adapter) bedzie org, moze on pomoze, w kazdym razie ide do goscia w pon kupic :)Mam nadzieje ze bedzie dzialalo:)