Adapter Linksys WUSB54GC, router WAG200G - PROBLEM!

Adapter Linksys WUSB54GC

Router Linksys WAG200G

Dzisiaj przestał działać mi adapter (do wczoraj jeszcze wszystko ładnie śmigało). Nie wiem co się stało.

Gdy podłączam go do kompa lampka nie miga. Spróbowałem przeinstalować sterowniki. Po podłączeniu adapter pojawia się dymek (nowe urządzenie) ,ale nie wyczuwa ,że to adapter.

Spróbowałem zainstalować to przez kreator dodawania nowych sprzętów. Wybrałem dysk ,na którym są sterowniki, wziąłem dalej, lupa pokręciła się w koło i wyskoczył napis ,że na tym dysku nie ma sterowników do danego sprzętu.

Nie znajduje żadnego połączenia.

dsc00347j.jpg

Lampka na adapterze jest cały czas szara (jak na tej fotce) ,a powinna migać na zielono.

dsc00344.jpg

Kwadracik jest szary ,a powinien być zielony.

dsc00345j.jpg

Jestem w tym zielony. Bardzo proszę o pomoc! Jeśli chcecie znać jakieś szczegóły to piszcie. Dzięki za Pomoc!

PS

Zdjęcia robione telefonem. Nie chciało mi się szukać pendrive’a ,żeby zgrać na niego screen’y.

hmm… :-o

“Nie znajduje żadnego połączenia.” Może to banalne, ale czy na pewno masz włączony router?[wifi w nim włączone?}

Wydaje mi się, że skoro wcześniej świeciła Tobie ta ikonka w trayu od połączenia adaptera na zielono, a teraz jest na szaro to ewidentnie by znaczyło, że nie ma połączenia/nie można go wyszukać :wink: Na dobry początek sprawdź routerek.

Hmmm…jeśli dioda z napisem wireless świeci się na zielono to znaczy ,że jest włączone? Jeśli nie chodzi o to, to jak mam to sprawdzić? Przypominam ,że jestem w tych sprawach zielony.