Adapter USB na pady od Playstation Sterowniki

Witam.

Kupiłem na Allegro taką przejściówkę do pada od PlayStation

http://allegro.pl/nowa-przejsciowka-usb … 75092.html

Niestety jak przyszła okazało się, że dołączona płytka ze sterownikami jest połamana.

Sprawdzałem pad na grze Fifa 12 i nie działają obie gałki.

Inny pad jest obsługiwany bezproblemowo, jednak wolę ten od PlayStation.

Pad oczywiście sprawny, na PlayStation działa bez problemów, zdecydowania jest to kwestia właśnie tych sterowników.

W menadżerze urządzeń również nie da się skalibrować pada, sam pad i przejściówka są wykrywane przez system.

Automatyczne aktualizowanie sterowników nie przyniosło żadnych rezultatów.

System to Windows 7.

Przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu sterowników nie przyniosło rezultatów.

Może ktoś miał podobny problem i podzieli się rozwiązaniem.

Nazwa adaptera: DL P203C

Pozdrawiam.

Nie dość, że kupiłeś szmelc, to jeszcze z połamaną płytą ze sterownikami… Nie pozostaje ci nic, jak zmusić sprzedawcę do wysłania ci duplikatu płyty (skoro nie potrafił odpowiednio zabezpieczyć towaru) bądź samych plików na maila. O zwrotach nie ma co gadać nawet przy tak groszowych sprawach… A sam w internecie do takich no-name sterowników raczej nie znajdziesz.

Szmelc? Znawca wielki… =D>

Ja zakupiłem identyczną przejściówkę kilka lat temu i działa mi do dzisiaj. Gram bardzo dużo, nigdy nie miałem problemu z nią.

Do mnie dotarła cała płytka. Na niej jest kilka sterowników, ale nigdy żadnego z nich nie instalowałem, bo nie było takiej potrzeby. System sam wykrywał przejściówkę, bez względu na to, czy były podłączone do niej pady czy nie. Bez różnicy czy na XP, Win 7 czy 8, wszędzie działa mi bez sterów. No ale jeśli u Ciebie jest problem, to wrzuciłem Ci te stery z CD na zippy: LINK

Dzięki za informacje, jednak już nieaktualne.

Sterowniki pozyskałem kilka dni temu, możne zabrzmi to niedorzecznie ale od sprzedającego tą przejściówkę.

Zainstalowanie ich pomogło.

Do Paranienormalny: Jak napisał Keczupowy, adapter spisuje się bardzo dobrze mimo ceny.

Jeśli ktoś nie chce kupować pada, lub po prostu woli te od PS to polecam.

Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.